فهرست
دیگو کاستا، بازیکنی که هواداران اسپانیا نمی خواهند!
دیگو کاستا، بازیکنی که هواداران اسپانیا نمی خواهند!

دیگو کاستا، بازیکنی که هواداران اسپانیا نمی خواهند!

آی اسپورت – روزنامه اسپانیایی مارکا اقدام به نظر سنجی در مورد ترکیب تیم ملی اسپانیا کرده است و محبوبترین بازیکنان هر پست را با نظر کاربرانش انتخاب کرده است. بیش از 74 هزار نفر در این نظرسنجی شرکت کرده اند. در پست دروازه بانی، کاسیاس و داوید دخئا رقابت بسیار نزدیکی داشتند اما دخئا با شش هزار رای بیشتر بالاتر از کاسیاس قرار گرفت و سرخیو ریکو دروازه بان سویا نیز در رتبه سوم محبوبترینهای این پست قرار گرفت.
در خط دفاعی مطابق پیش بینی ها، سرخیو راموس و جرارد پیکه بالاترین رای را برای پست دفاع میانی به دست آوردند . در سمت راست، خوانفران و دنی کارواخال و در سمت چپ جوردی آلبا و سزار آسپیلیکوئتا بدون رقیب به نظر می رسند. لاروخا در خط میانی ترکیبی عالی از بازیکنان را در اختیار دارد و در این نظر سنجی هواداران به بازیکنانی مثل داوید سیلوا، آندرس اینیستا، ایسکو، تیاگو، بوسکتس، فابرگاس، کوکه، کاسورلا و خوان ماتا رای داده اند.
اما این نظرسنجی به خوبی مشکلات اسپانیا در خط حمله را نیز عیان می کند. دیگو کاستا و پاکو الکاسر به نظر می رسد که نتوانسته اند رضایت هواداران تیم ملی اسپانیا را جلب کنند به همین دلیل آلوارو موراتا تنها بازیکن مورد علاقه هواداران برای بازی در خط حمله است. دیگر مهاجمان محبوب تماشاگران، پدرو و نولیتو هستند.
     
آی اسپورت
2015-10-15 01:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر