فهرست

حضور 90 دقیقه ای جالوویچ در دربی شانگهای

آی اسپورت- رادومیر جالوویچ که در فصل نقل و انتقالات بین المللی با دریافت رضایتنامه از سپاهان به تیم شن زن چین پیوسته بود یکشنبه گذشته اولین بازی‌اش را برای تیم جدیدش انجام داد که البته با شکست تیمش همراه بود.
در اولین هفته سوپر لیگ چین یکی از داربی‌های شهر شانگهای بین شن زن و شنهوا در حضور ۱۲ هزار تماشاگر برگزار شد که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم مهمان یعنی شنهوا به پایان رسید. در این دیدار رادومیر جالوویچ، مهاجم مونتنگرویی شماره ۱۱ شن زن ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش بازی کرد اما نتوانست در اولین دیدار خود برای شن زن، تیمش را از شکست نجات دهد.
جالوویچ که گفته می‌شود با قراردادی ۳۵۰ هزار یورویی به شن زن پیوسته است در ۲۹ بازی که برای سپاهان در لیگ خلیج فارس انجام داد ۶ گل به ثمر رساند، او آخرین بار در تساوی ۲ بر ۲ سپاهان برابر نفت تهران در آخرین دیدار نیم فصل اول در ترکیب سپاهان به میدان رفت و آخرین بار در بازی نیم فصل اول برابر داماش برای سپاهان گلزنی کرد.
قهرمانی در جام حذفی ایران همراه با سپاهان در سال ۲۰۱۳ و نایب قهرمانی در جام حذفی ترکیه همراه با کایزری اسپور تنها افتخارات این مهاجم ۳۱ ساله است.

     
آی اسپورت
2014-03-15 15:22:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر