فهرست
انتقاد جدید پورحیدری از کی روش: برای بازی با دانمارک لیگ را تعطیل نکردم
انتقاد جدید پورحیدری از کی روش: برای بازی با دانمارک لیگ را تعطیل نکردم

انتقاد جدید پورحیدری از کی روش: برای بازی با دانمارک لیگ را تعطیل نکردم

آی اسپورت - منصور پورحیدری دوباره سراغ عادت همیشگی اش یعنی انتقاد از سرمربی تیم ملی رفته است. سرپرست استقلال که بعد از تساوی مقابل عمان، این نتیجه را نتیجه بدی ارزیابی نکرده بود حالا در گفتگو با روزنامه ایران ورزشی شدیدا از کی روش انتقاد کرده است.
بهانه انتقاد جدید منصورخان، تعطیلی طولانی لیگ به خاطر بازی تیم ملی است.پورحیدری گفته:  بروید پرونده کاری من در تیم ملی را مرور کنید ببینید که وقتی سرمربی تیم ملی بودم چطور تیم را برای بازی تدارکاتی و رسمی اعزام می‌کردم. بازی با دانمارک را برای‌تان مثال بزنم. شما باور می‌کنید که ما تا پنج‌شنبه لیگ را برگزار کردیم و یکشنبه هفته بعد یعنی به فاصله کمتر از 3 روز در کپنهاگ دانمارک آن بازی زیبا را مقابل دانمارک انجام دادیم؟ اصلا نمی‌دانم معنی این برنامه‌ریزی‌ها چیست؟ بازی با آمریکا را هم در کشور آمریکا در حالی برگزار کردیم که کمتر از یک هفته اردو برگزار شد. آخر من نمی‌دانم آن بازی‌ها مهم‌تر بود که نتیجه بهتری هم ما گرفتیم یا بازی با عمان و ژاپن؟
پورحیدری در ادامه صحبتهایش لقب جدیدی هم برای سرمربی تیم ملی تعریف کرده است:  کی‌روش الان ارباب فوتبال ایران است و هر حرفی بزند آقایان تمکین می‌کنند. دیگر این گفتن‌ها هیچ فایده‌ای ندارد. اصلا مگر تعاملی میان تیم ملی و باشگاه‌ها هست که ما بخواهیم اعتراض‌مان را به گوش مسوولان فدراسیون فوتبال برسانیم. ‌این آقا (منظورش کی‌روش است)‌ برای مربیان لیگ هیچ احترام و ارزشی قایل نیست. انگار در قراردادش نوشته که مربیان باشگاهی نباید کاری به کار من داشته باشند و این یکی از شروط قراردادش بوده که اینطور برخورد می‌کند.

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-15 10:54:13
نظر دهید

۱ نظر
امید م
پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۹
بابا جان آخه کو خروجی شما، کو کارنامه. شما استقلال رو قهرمان کردید، مربی و بازیکن پرافتخاری هستید، اما سیستم شما برای همون عصر خودتون هم قدیمی بود. چه برسه به الان. باشگاه‌های ما چه تاکتیکی رو برای بازیکنا تعریف میکنند و چقدر پیشرفته هست علم تمرین شما؟ چرا لژیونرها روزای آخر کمپ ملحق میشن و فیکس هم بازی میکنن ولی بازیکنای لیگ ایران چند برابر اونا تو اردو هستند؟ برای اینکه شرایط بدنی پایین و تاکتیک‌پذیری ناقص و براومده از سیستم بکش زیرش و تو سر توپ‌های روی اعصاب خسرو حیدری و سانتر-تو گل، به درد خودتون می‌خوره و باعث پیشرفت هیچ احدالناسی نمیشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر