فهرست
دایی: تا دیروز کسی شماره‌ی پیراهن نوروزی را هم نمی‌دانست
دایی: تا دیروز کسی شماره‌ی پیراهن نوروزی را هم نمی‌دانست

دایی: تا دیروز کسی شماره‌ی پیراهن نوروزی را هم نمی‌دانست

آی اسپورت- صبای قم فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیسی می‌رود که حالا دیگر هادی نوروزی را در اختیار ندارد. صحبت‌های علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار را می‌خوانید:

*تمرینات خوبی داشتیم و به جز یکی دو مصدوم همه آماده بازی هستیم. پرسپولیس از نظر فوتبالی امسال خیلی خوب کار کرده و نتایجی که گرفته در شان این تیم نبوده به خاطر بازی‌ها نه بخاطر اشتباهات که رخ داده این تیم می توانست 2 برابر این امتیاز داشته باشد. مربی بزرگی دارد و استاد من بوده و او را دوست دارم و بعد از مدت‌ها هواداران را می‌بینم و امیدوارم شاهد یک بازی خوب باشیم و داور هم تحت تاثیر جو بازی قرار نگیرد و هر دو تیم تا این جا خوب کار کرده‌اند و می‌خواهیم سه امتیاز بازی را بگیریم و مطمئنم پرسپولیس هم چنین هدفی دارد و فکر می‌کنم بازی خوبی باشد.*از نظر احساسی می تواند نقطه قوتی برای پرسپولیس و بازیکنانش است و دو چندان تلاش می کنند تا نشان بدهند جای هادی خالی نیست و ما هم هدف مشخصی داریم وتلاش می کنیم تا از میانه های جدول خودمان را بالا بکشیم. پیش بینی این بازی خیلی سخت است  و بازی مهمی است و هر دو تیم خودشان را برای یک بازی خوب آماده کرده اند و مطمئنم که فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.*هادی برای همه ما عزیز بود و ما بزرگترین اشتباه همان این است که قدر آنهایی که در کنارشان زندگی می‌کنیم و برایمان زحمت می کشند را نمی‌دانیم. یادم است که روی سکوها شعار حیا کن رها کن می دادند و اکنون شخصیت آنها عوض شده و روی دیگرشان را نشان می‌دهند و ما چنین تصمیمی را نداریم و فردا بازی مردانه انجام می‌دهیم تا سه امتیاز را بگیریم.

*برانکو حرف درستی زده است اما ما بر اساس برنامه سازمان لیگ برنامه ریزی می‌کنیم و برخی برای شعار دادن مسائلی را مطرح می کنند اگر این بازی در روز 25 مهر بود روز 24 مهر برگزار می‌شد؟ مطالبات هادی را 24 ساعت بعد پرداخت می‌کردند و تا 24 سالگی پسرش خانه رهن می‌کردند با 24 بازی‌های قشنگی می‌شود. من برای برانکو احترام قائلم آنها برای ملی‌پوشان شان این کار را کردند و ما با فولاد بازی داریم و یک روز زودتر باید خودمان را ریکاوری کنیم بعد از بازی سخت و بزرگ با پرسپولیس، چرا بدون هماهنگی با ما این بازی به تعویق افتاد چرا نامه خشک و خالی نمی زنند. چرا فقط به خاطر 24 مهر تصمیم گیری می‌کنند باشگاه ما نباید نظرش را بگوید مگر ما یک طرف قضیه نیستیم. سه چهار مورد پیامک برای این بازی به دست خودم آمده است و این مسائل هرج و مرج  ایجاد می‌کند چرا سازمان لیگ برنامه‌ریزی را طوری طراحی نکرد تا بازیکنان از تیم ملی و امید بیایند و تیم ملی که حق و حقوق بازیکن را نمی‌دهد باشگاه ها باید پول بدهند و نظر آنها هم خیلی مهم است.*در مورد تیم‌های دیگر نمی خواهم حرف بزنم اما راه آهن 2 بازیکن ارزشمندش را چطور می تواند به کار بگیرد. از تاج و همکارانش خواهش می کنم که فقط یک بعد قضیه را در نظر نگیرند و فقط تیم ملی را در نظر نگیرند و باشگاه ها را هم در نظر بگیرند و همه بازی‌ها را یک روز عقب می انداختند مگر ایرادی داشت؟ از خدایم است دو روز عقب بیفتد اما اطلاع رسانی کنند. تا دیروز کسی نمی دانست شماره هادی نوروزی چند است و مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون نمی دانستند شماره اش چند است و به یکباره شماره 24 مطرح می شود و بعد از مرگش هادی نوروزی عزیز می شود و این مساله را دستاویز قرار می دهند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-15 17:45:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر