فهرست
نگاهی به ترکیب احتمالی پرسپولیس با 5+1 غایب
نگاهی به ترکیب احتمالی پرسپولیس با 5+1 غایب

نگاهی به ترکیب احتمالی پرسپولیس با 5+1 غایب

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ به واسطه محرومان و مصدومان زیادی که دارد با ترکیبی کاملا متفاوت تیمش را در بازی با یاران علی دایی به میدان خواهد فرستاد.برانکو قطعا در دیدار با صبای قم از سوشا مکانی که فرصت حصور در ترکیب اصلی تیم ملی را نیافت درون دروازه استفاده خواهد کرد.
دفاع:
در قلب خط دفاعی که همواره تعییرات زیادی را شاهد بوده ایم این بار به احتمال زیاد انتخاب دیگری جز زوج بنگر و نورمحمدی وجود نخواهد داشت. زوجی که مشکلات روحی آنها در این مدت می‌تواند زنگ خطر پرسپولیس باشد. مایکل اومانیا که در تمرین روز چهارشنبه قادر به حصور در تمرینات گروهی نبوده و به واسطه مصدومیت تمرین جداگانه و اختصاصی را هم نیمه کاره گذاشت در تمرین روز پنج شنبه معاینه مجدد شد و لوکا ماریچ هم که رمزمه هایی مبنی بر فسخ قراردادش در نیم فصل به گوش می رسد شانسی برای بازی در ترکیب اصلی ندارد. در دفاع کناری برانکو با دغدغه های بسیاری مواجه است چرا که رامین رضاییان و بابک حاتمی با اسیب دیدگی هایی روبروهستند. حاتمی بازی را از دست داده و باید دید وضعیت رضاییان چگونه خواهد شد.
قلب میدان
در میانه میدان برانکو که نوراللهی را به دلیل اسیب دیدگی در اختیار ندارد علاوه بر کامیابی نیا از کقشگری که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته استفاده می کند.کمندانی که در بازی با سوریه در فینال عرب اسیا جایی در ترکیب اصلی نداشت صبح امروز همراه با سایر ملی پوشان به ایران بازگشت و فقط در تمرین پنج شنبه در اختیار برانکو و کنار سایر همبازیان بوده است. سرمربی سرخ ها با توجه به محرومیت عالیشاه و احمدزاده و درگدشت هادی نوروزی در دوئل با دایی و در اولین بازی پس از شوک درگذشت شماره بیست و جهار برای انتخاب هافبک بازیساز و هافبک های کناری سرگیجه گرفته و چاره ای ندارد جز استفاده از طارمی در هافبک راست. مسلمان در هفبک نفودی و خالقی فر در هافبک چپ.
حمله
علی علیپور هم در نوک حمله به میدان می رود و بن سون که امروز از هندوراس به ایران بازگشته الترناتیوی خواهد بود برای عناصر فاز حمله.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-10-15 18:46:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر