فهرست
مهاجری: برای سربلندی فوتبال ملی این شرایط را تحمل می‌کنیم
مهاجری: برای سربلندی فوتبال ملی این شرایط را تحمل می‌کنیم

مهاجری: برای سربلندی فوتبال ملی این شرایط را تحمل می‌کنیم

آی اسپورت- صحبت‌های رضا مهاجری، سرمربی پدیده مشهد، در آستانه‌ی دیدار با استقلال را می‌خوانید:


بازی با استقلال و پرسپولیس همیشه برای تیم‌ های مقابل چالش داشته است. هر هفته‌ای که تیم‌‌ها با این دو تیم بازی می‌کنند مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرند. فکر می‌کنم همه شما با من هم عقیده باشید که پدیده فوتبال خوبی را انجام می‌دهد هر چند نتایج مورد توجه نبوده است. امیدوارم مقابل استقلال جهش خوبی داشته باشیم و جایگاه‌مان را به دست بیاوریم.
بارها ثابت کرد‌ه‌ایم که برای برد به میدان می‌رویم. طبق قرعه نخستین دیدار ما در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس بود و دیدید که بازی بسته انجام ندادیم. مقابل تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان که سال گذشته مدعی قهرمانی بودند فوتبال خوبی را انجام دادیم. بنابراین فردا قطعا برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.من خاطره خوبی از هادی نوروزی دارم و خدا او را رحمت کند. کاپیتان پرسپولیس کمترین بُرد رسانه‌ای را داشت که نشان می‌دهد چقدر روی تمریناتش متمرکز بوده است. او فوتبال خوب و تاثیرگذاری را به نمایش می‌گذاشت که نشان دهنده سلامتش بود. فردا حتما برنامه‌ای برای بزرگداشت این بازیکن خواهیم داشت.
*به غیر از مرادمند همه بازیکنان را در اختیار داریم. حسین بادامکی و یونس شاکری که مصدوم بودند خوشبختانه تمریناتشان را انجام داده و به شرایط مطلوب رسیده‌اند.*همه ما تلاش می‌کنیم تا تیم ملی به موفقیت برسد اما فاصله ۲۰ روزه‌ای که در لیگ می‌افتد به ضرر همه است چون سخت است که یک تیم بتواند ۲۰ روز خودش را در شرایط مسابقه نگه دارد. این در شرایطی است که مثلا می‌بینیم باید در ۱۲ روز سه بازی انجام دهیم که نه این مسئله درست است و نه ۲۰ روز تعطیلی. حالا که بالاجبار و برای سربلندی فوتبالمان داریم این شرایط را تحمل می‌کنیم و حاضر نیستیم به هیچ وجه مقابل تیم‌های آسیایی مغلوب شویم تیم ملی هم باید به گونه‌ای بازی کند که همه از آن لذت ببرند.*آرزوی ما این است که ورزشگاه پر شود. فوتبال به تماشاگران زنده است اما یکی از مسائلی که باعث می‌شود تماشاگران برای حضور در ور زشگاه ترغیب شوند این است که بازی‌ها پشت سر هم برگزار شوند. به غیر از این مورد بحث امکانات و فوتبال زیبا هم تاثیرگذار است.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-15 19:56:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر