فهرست
عصبانیت کاشانی از استعفای خاکپور: اوج کج‌سلیقگی بود
عصبانیت کاشانی از استعفای خاکپور: اوج کج‌سلیقگی بود

عصبانیت کاشانی از استعفای خاکپور: اوج کج‌سلیقگی بود

آی اسپورت- محمد خاکپور بعد از قهرمانی تیم ملی امید در بازی‌های غرب آسیا استعفا داد. او به نظر خودش و احتمالا مشاورانش بهترین موقعیت را برای استعفا انتخاب کرده بود. استعفا بعد از قهرمانی یک تیم موقعیتی توجه‌برانگیز و دراماتیک است. اما خاکپور پیش‌بینی نمی‌کرد که این استعفا باعث عصبانیت حبیب کاشانی شود. مدیرتیم ملی امید در مورد این استعفا گفت:«‌اگر خاکپور این مسئله را در جمع بازیکنان اعلام کرده آن هم در مقطعی که مردم کام‌شان از کسب مقام قهرمانی شیرین است کار درستی نکرده چرا که نباید آنها را با یک خبر تلخ ناراحت کنیم.
کاشانی در پاسخ به این سوال که شاید بی‌توجهی‌ها باعث این استعفا شده گفت:«کدام بی‌توجهی؟عدم پخش بازی‌های از تلویزیون دلیلی بر استعفا است. مگر وقتی بنده سرمربی تیم ملی می‌شوم به من می‌گویند همه بازی‌ها را زنده پخش می‌کنیم و روزنامه‌ها باید هر روز اسم بنده را منتشر کنند؟ نمی‌دانم دلیل این استعفا چه چیزی است. به بنده اعلام کردند که او چنین تصمیمی گرفته و این موضوع را در جمع بازیکنان این مسئله را اعلام کرده است. این نظر شخصی او است و اگر هم قرار باشد کسی با تیم ملی کار نکند ابلاغش را در فرودگاه نگرفته است.خاکپور خودش چیزی به من نگفته بلکه یکی از دوستان به من اعلام کرد او در جمع بازیکنان استعفا کرده است.
همه من را می‌شناسند و می‌دانند اهل دروغ و تعارف نیستم. من هم گفتم اگر او این تصمیم را گرفته و به نفع تیم است به آن احترام می‌‌گذاریم. این مکان محلی برای ابراز ناراحتی نیست. ما وظیفه مان این است که برای مردم تلاش کنیم. خاکپور از سوی فدراسیون به عنوان سرمربی اعلام شده او اگر اصلا تمایلی به همکاری ندارد باید به فدراسیون بیاید و این مسئله را اعلام کند. فکر می‌کنم کج‌سلیقگی صورت گرفت و در روزی که مردم از ورود تیم با جام قهرمانی خوشحال بودند نباید این حرف زده می‌شد.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-10-15 20:03:13
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر