فهرست
حاجی مایلی و اولین سلفی قهرمانی
حاجی مایلی و اولین سلفی قهرمانی

حاجی مایلی و اولین سلفی قهرمانی

آی اسپورت- تیم ملی امید ایران در بازی‌های غرب آسیا قهرمان شد تا بالاخره حاجی مایلی هم صاحب یک جام شود و این گونه تقاضای سلفی از او شود.البته محمد خاکپور با یک استعفای عجیب و غریب تلاش کرد تا تمام توجهات را از جام به خودش جلب کند. تصمیمی که ردپای مایلی‌کهن هم در آن دیده می‌شود چون او تنها کسی است که از استعفای سرمربی تیم ملی خبر داشته و حتی از دلایل آن هم مو به مو آگاه بوده. به هر حال زوجی که اولین قهرمانی دوران مربی‌گری شان را تجربه می‌کنند ذوق‌زدگی و گرفتن تصمیمات عجیب و غریب از آنها خیلی هم ناراحت کننده نیست
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-15 21:40:38
نظر دهید
۱ نظر
Derrick Rose
پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴، ۲۲:۲۹
آقا یه پیشنهاد : (در جهت ادا کردن خواسته این پدیده نایاب طبیعت حاجی مایلی و دار و دسته اش) ،..

١- تعطیلی کلی همه لیگ و حذفی امسال و لغو تمام نتایج قبل
٢- اخراج کی روش همین امشب و زندانی کردنش تا تمام پول إلشپورت رو پس نده حق بیرون رفتن از ایران رو هم نداره
٣- گرفتن همه بازیکنای مورد نظرشون برای تیم المپیک نظیر سردار و عزت اللهی و جهانبخش و ترابی و دوقلو ها و غیره
٤- سرمربی شدن فریادشیران و جهانپور و جلالی. همین امشب برای تیم ملی
٥- اخراج علیرضا حقیقی از تیم ملی و خریدن ناز مهدی رحمتی و هادی عقیلی وپهن کردن فرش قرمز بازیکن سالاری برای آقایون(اینو سایت آی اسپورت هم خیلی دوست داره) !
٦- اخراج برانکو و علی دایی از تیمهاشون (اینارو حاجی دوست ندارن)
٧- اردوی شش ماهه هلند و بلژیک و ترکیه برای تیم امید و اردوی اردبیل برای تیم ملی بزرگسالان
٨- اصن جام جهانی نمیخواد بریم چون چهارم میشیم تو گروهمون و مسابقات معتبری هم نیست و اصن دنیا قبولش نداره ،.. بجاش بریم المپیک که قلب ملت شاد بشه چون کلا ٣ تا تیم اروپایی توش هستن و تو تقویم فیفا نیست و نیجریه و بنین و کانادا و توگو و کره شمالی توش هستن و خیلی معتبره که تیمی مثل عراق توش برنز گرفته و انقد مهمه که بازیهاش تو یه شهرستانی ١٨٠ کیلومتری شهر برگزاری المپیک برگزار میشه ودور مقدماتیش بدلیل مقارن شدن با مسابقات مهم دومیدانی پخش تلویزیونی نمیشه،.. اصن خیلی المپیک مسابقاتش مهمه انقد که الان هیچکس نمیدونه که کامرون توش مدال طلا داره و نیجریه نقره،...و عراق برنز و از ٤٠ تیم اروپایی ٣ تا تیم توش هستن،.. گور بابای جام جهانی ،.. جام جهانی چیه!! کی روش کیه،... مگه مساوی با عمان تو شان ایران و ایرانی هست؟! ما باید فرانسه و پرتغالو تو خاک خودشون ٦ تایی کنیم،..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر