فهرست
امروز در آزادی؛ هانی بازوبند را به نورمحمدی می‌دهد
امروز در آزادی؛ هانی بازوبند را به نورمحمدی می‌دهد

امروز در آزادی؛ هانی بازوبند را به نورمحمدی می‌دهد

آی اسپورت- از ساعت 18:24 امروز پرسپولیس در اولین بازی رسمی خود بدون هادی نوروزی در ورزشگاه آزاد به مصاف صبای قم می‌رود. قرار است در ابتدای این بازی مراسم ویژه‌ای برای هادی نوروزی برگزار شود. حاشیه‌نگاری فارس از برنامه‌های آغازین این بازی را می‌خوانید:

*باشگاه پرسپولیس با همکاری سازمان لیگ قرار است امروز پیش از بازی این تیم برابر صبای قم برنامه‌های فرهنگی را در ورزشگاه آزادی اجرا کند. بر همین اساس قرار است پیش از بازی و با توجه به فرا رسیدن ایام ماه محرم در ورزشگاه آزادی نوحه خوانی و سینه‌زنی اجرا شود.
*با توجه به درگذشت مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس قرار است هانی فرزند مرحوم نوروزی همراه بازیکنان به زمین بیاید.*قرار است بازیکنان پرسپولیس و صبا هم با اهدای شاخه گل به جایگاهی که برای مرحوم نوروزی در نظر گرفته شده یاد و خاطره این مرحوم را زنده نگه دارند.*بازیکنان پرسپولیس با پیراهن‌های مشکی در بازی امروز بازی خواهند کرد اما با پیراهن‌هایی وارد زمین خواهند شد که عکس مرحوم نوروزی بر روی آن درج شده است.*قرار است در مراسم آغاز مسابقه، هانی نوروزی در اقدامی نمادین بازوبند کاپیتانی پرسپولیس که در این فصل در اختیار زنده یاد هادی نوروزی بود را به رضا نورمحمدی تحویل دهد.کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-16 14:53:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر