فهرست
نقشه یحیی جواب داد/ حسن زاده؛ از نیمکت‎نشینی تا گلزنی
نقشه یحیی جواب داد/ حسن زاده؛ از نیمکت‎نشینی تا گلزنی

نقشه یحیی جواب داد/ حسن زاده؛ از نیمکت‎نشینی تا گلزنی

آی اسپورت- دومین حضورِ فیکس مسعود حسن زاده در ترکیب این فصلِ ذوب آهن، دومین گلزنی او در لیگ پانزدهم را رقم زد. حسن زاده، 16 دقیقه بعد از سوت آغاز مسابقه تیمش با سایپا در تهران، بعد از مدت ها قدرت تمام کنندگی اش را به رخ کشید تا شاید در ادامه فصل، مثل لیگ چهاردهم مورد اعتماد یحیی قرار بگیرد. 
مسعود در شرایطی برای تیمش گلزنی کرد که در دو بازی اخیر، حتی یک دقیقه در ترکیب ذوب قرار نگرفته بود. او در 5 هفته اول، مجموعا به اندازه یک نیمه بازی کرده بود و در برابر استقلال، 90 دقیقه روی نیمکت باقی مانده بود. مهاجم بلندقامت ذوب یک هفته بعد از گلزنی به پرسپولیس از روی نقطه پنالتی، بلاخره توانست جای ثابتی در ترکیب تیمش به دست بیاورد اما نمایش یک ساعته او برابر استقلال اهواز یحیی را راضی نکرد تا مسعود دو هفته تمام به نیمکت دوخته شود. مشکلات خط حمله ذوب، موجب شدند مسعود یک بار دیگر شانس بازی کردن برای تیم را به دست بیاورد و او از این فرصت، نهایت استفاده را برد. 
سرمربی جوان ذوب، هیچوفت در کیفیت فنی حسن زاده تردیدی نداشته است و به نظر می رسد خارج کردن او از ترکیب، به دلایل غیرفنی رقم خورده باشد. حسن زاده در انتهای فصل گذشته یک بار به تعویض شدن توسط یحیی اعتراض کرد و یجیی با نیمکت نشین کردن او، پاسخ محکمی به این اعتراض داد. پاسخی که شاید غرور را از این بازیکن بااستعداد دور کرد. الگویِ یحیی-حسن زاده، موردتوجه علیمنصور نیز بوده است. سرمربی نفت هم بیرانوند را از ترکیب خارج کرده و خالا بعد از درخشش حسن زاده، امیدوار است بازی نکردن، برای بیرانوند نیز درس های مثبتی به همراه داشته باشد. 


.کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-10-16 18:00:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر