فهرست
بازی گل‌نزن‌ها شروع شد/ 756 دقیقه در حسرت گل!
بازی گل‌نزن‌ها شروع شد/ 756 دقیقه در حسرت گل!

بازی گل‌نزن‌ها شروع شد/ 756 دقیقه در حسرت گل!

آی اسپورت- جدال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز که دقایقی قبل در اهواز آغاز شده، مصاف دو تیمی است که رکورد بیشترین دقایق گل نزدن را در اختیار دارند. تراکتورسازی تبریز تا قبل از شروع این بازی 428 دقیقه را در حسرت گلزنی سپری کرده و الان دارد به این رکوردش اضافه می‌کند.
خط حمله فولاد نیز 328دقیقه است در گلزنی ناکام مانده و امیدوار است در مصاف با تراکتورسازی بالاخره به این طلسم پایان بدهد.
دو تیم در مجموع 756 دقیقه بازی را بدون رسیدن به گل پشت سر گذاشته‌اند و اگر این بازی بدون گل به پایان برسد این رکورد را به 936 دقیقه خواهند رساند!

کد خبر: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-16 18:26:33
نظر دهید

۱ نظر
هواداره ساده لوح بخون
جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴، ۲۰:۴۱
بدم میاد دیگه از این تونی قبلا دوستش داشتم ولی واقعا دیگه دیدنش رو نیمکته تراختور عذاب اوره این ادم فقط به خاطره منافعه مالی و داشتنه تیم اینجانست چرا که هیچ تیمی تو این سالها حاضر به خدمت گرفتنش نشده و تو این سالها همیشه وقتی هم رفته چشمش دنباله این تیم بوده و همواره نیمکته این تیم رو بی ثبات کرده و با توسل به یه سری هواداره بی سواد و ساده لوح توانسته اخر عمری زندگیه خودشو و خونوادشو و پسرشو تامین کنه ... ... تراختور با این روال امکان نداره از هفتم و هشتم جدول بیشتر بالا بیاد تیمی که تو این سالها رونده صعودی داشته و همیشه به عنوانه یه مدعیه کابوس وار برا بقیه تیمها بود رو تبدیل کردن به یه تیمه کم هیجان و خنثی و بی رمق و مهمتر از همه اینا بی تعصب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر