فهرست
کبه: هنوز برای صعود امید داریم/ به کمک هواداران برای دیدار با الجزیره نیاز داریم / دیدار با الجزیره مثل فینال است، باید ببریم!
کبه: هنوز برای صعود امید داریم/ به کمک هواداران برای دیدار با الجزیره نیاز داریم / دیدار با الجزیره مثل فینال است، باید ببریم!

کبه: هنوز برای صعود امید داریم/ به کمک هواداران برای دیدار با الجزیره نیاز داریم / دیدار با الجزیره مثل فینال است، باید ببریم!


آی اسپورت- بوبکر کبه مهاجم سابق تیم داماش که در میانه های فصل به جمع آبی پوشان اضافه شد در دیدار با الریان که با باخت آبی پوشان همراه بود اولین بازی اش را به صورت کامل در آسیا انجام داد که اتفاقا عملکرد خوبی هم از خود به نمایش گذاشت و حتی فرصت گلزنی را هم داشت اما توپش با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد. در زیر مصاحبه با بوبکر کبه را می توانید مطالعه کنید:

*
مقابل الریان ثابت بازی کردی و تا حدودی هم آماده نشان دادی؟
مهم آمادگی من نبود و مهم این بود که ما بتوانیم در این بازی برنده باشیم .با این حال خوشحالم که در آن بازی تا حدودی توانستم نظر کادر فنی را بر جلب کنم و امیدوارم از این به بعد هم بتوانم برای استقلال مفید بازی کنم.
*
اتفاقا یک موقعیت خوب هم برای گل زنی داشتی اما توپت به گل تبدیل نشد.چرا؟
بله می توانستم گل بزنم اما توپم بعد از دفع دروازه بان الریان به تیر خورد.واقعا در آن صحنه بد شانس بودم هر چند که دروازه بان الریان هم  بهترین روزش را مقابل ما سپری کرد.
*
چرا استقلال در دو بازی آسیایی اش نتیجه نگرفته است؟
فوتبال همین است و واقعا بعضی از روزها، روز ما نیست.با این حال هنوز هیچ چیز تمام نشده است و ما امیدوار به صعود هستیم.4 بازی پیشرو داریم و اگر بتوانیم در این دیدارها امتیاز بگیریم صعود می کنیم.الان هم همه چیز دست خودمان است و باید برای صعود تلاش کنیم.
*
شرایط روحی خوب می تواند به استقلال در بازی با الجزیره کمک کند.برای این دیدار چه شرایطی دارید؟
خب ما دو باخت متوالی آوردیم و طبیعی است که الان شرایط روحی مان مطلوب نباشد با این حال تلاش می کنیم تا شرایط روحی مان را بهبود ببخشیم.برای این که شرایط روحی خوبی داشته باشیم به حمایت هواداران مان نیاز داریم.از آن ها می خواهیم به استادیوم بیایند و به برد استقلال کمک کنند.ما برای این بازی به حمایت هوادارن مان نیاز داریم.الان شرایط خوبی نداریم و فقط حمایت هواداران است که در این شرایط حساس می تواند به ما کمک کند.درست است که هواداران استقلال از شکست های تیم ناراحت هستند اما می توانند به استادیوم بیایند و با حمایت از ما کمک کنند تا از این شرایط خارج شویم.ما الان به کمک هواداران مان نیاز داریم و امیدواریم در بازی با الجزیره استادیوم پر شود.
*
چه پیش بینی از این بازی داری؟
الجزیره تیم بزرگی است و وقتی توانسته از 2 بازی 6 امتیاز بگیرد یعنی حریف خطرناکی برای ما است.ما هم در این بازی باید صد در صد برنده باشیم تا بتوانیم شانس صعود خود را بالا ببریم.برد در این دیدار برای مان خیلی اهمیت دارد و به خاطر همین خیلی تلاش می کنیم تا به برد برسیم.این بازی برای ما مثل یک فینال می ماند و به  خاطر همین باید هر چه در توان داریم را برای برد در این بازی بگذاریم.
*
فکر می کنی در این دیدار بازی کنی؟
نظر سرمربی در این باره خیلی مهم است و من چه یک دقیقه و چه نود دقیقه بازی کنم سعی می کنم بهترین بازی را انجام دهم.
*
به فکر گلزنی به الجزیره هستی؟
اول تلاش می کنم تا برای استقلال مفید باشم و اگر فرصت خوبی نصیبم شد برای استقلال گل هم می زنم.
*
حرف خاصی نداری؟
یک مدت بعد از فوت پدرم شرایط روحی خوبی نداشتم.از یک طرف پدرم را از دست داده بودم و از طرف دیگر فرزندم که تازه به دنیا آمده بود را ندیده بودم.همه این ها باعث شده بود تا شرایط روحی خوبی نداشته باشم و سر تمرین اصلا نخندم.به خاطر همین از کادر فنی و بازیکنان استقلال عذر خواهی می کنم که با ناراحتی در تمرینات تیم شرکت می کردم.امسال یکی از سخت ترین سال ها را سپری کردم و به خاطر اتفاقات تلخی که برایم افتاد شرایط روحی خوبی نداشتم  به خاطر همین از همه استقلالی ها بابت این مسئله عذر خواهی می کنم و سعی می کنم از این به بعد با روحیه ای متفاوت در استقلال ظاهر شوم.

     
آی اسپورت
2014-03-15 17:03:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر