فهرست
درخواست هواداران نساجی از دایی:برامون اسپانسر پیدا کن!
درخواست هواداران نساجی از دایی:برامون اسپانسر پیدا کن!

درخواست هواداران نساجی از دایی:برامون اسپانسر پیدا کن!

آی اسپورت - دیدار دو تیم نساجی و پرسپولیس که در ورزشگاه وطنی و در حضور بیش از 15 هزار هوادار برگزار شد حواشی جالبی داشت...اولین آن نصب بنری بزرگ از محمد عباس زاده بودکه پس از مدتی نیروانتظامی آن را جابجا کرد.

به غیر از عباس زاده دیگر بازیکنان مازنی پرسپولیس  حاضر در زمین از جمله کفشگری، عالیشاه، خلعتبری و بنگر هم در ابتدای بازی مورد تشویق نساجی چی ها قرار گرفتند.

هواداران پرسپولیس که در ضلع غربی جایگاه ویژه حضور داشتند در طول بازی بیش از هرکسی علی دایی را به شدت تشویق می کردنداین در حالی بود که هواداران نساجی تقریبا اکثر سکوهای ورزشگاه را در اختیار خود گرفته بودند و حتی در میان پرسپولیسی ها هم نشسته بودند.

 با وجود اینکه رضا فروزانی، محمد دایی و جواد منافی سالهای گذشته به عنوان مربی در نساجی حضور داشتند ولی تنها در میان کادر فنی پرسپولیس علی دایی از سوی هواداران نساجی و مورد تشویق قرار گرفت.

هواداران ضلع شرقی جایگاه ویژه به ابتدا علی دایی را صدا زدند و خطاب به او دلیل عدم موفقیت نساجی در این سالها را عدم وجود اسپانسر مناسب دانستند و از او خواستند اگر می تواند به نساجی در این زمینه کمک کند!! سپس از نادر دست نشان خواستند که برای سال آینده تیمی قدرتمند برای صعود به لیگ برتر آماده کند.

  هواداران نساجی در این دیدار بارها با به راه انداختن موج مکزیکی جو خاصی به ورزشگاه دادند البته در این میان هواداران پرسپولیس که در ضلع غربی جایگاه ویژه حضور داشتند حتی یک بار هواداران نساجی را همراهی نکردند تا باعث خشم هواداران نساجی شود.

نساجی چی ها در طول بازی بارها هواداران پرسپولیس که از شهرهای اطراف خود را به ورزشگاه رسانده بودند را خائن و غریب پرست خطاب کردند!

جالب اینکه علی عسگر و بنگر در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران  اعلام کردند از حضور هواداران پرشمار نساجی در ورزشگاه شگفت زده شدند و با وجود این تعداد هوادار جای نساجی در لیگ برتر را به شدت خالی دانستند.  

     
آی اسپورت
2014-03-15 17:00:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر