فهرست
پروین: ائتلاف با مایلی کهن و مصطفوی؟! به والله دروغه!
پروین: ائتلاف با مایلی کهن و مصطفوی؟! به والله دروغه!

پروین: ائتلاف با مایلی کهن و مصطفوی؟! به والله دروغه!

آی اسپورت- چندی پیش که جلسه پیشکسوتان پرسپولیس برگزار شد و محمد مایلی کهن و علی پروین با یکدیگر دیدار کردند خیلی ها از ائتلاف این دو علیه علی دایی خبر دادند.

خصوصا آنکه مایلی کهن پس از این نشست به اسناد مالی باشگاه پرسپولیس دست یافته بود و از آنها به عنوان برگ برنده در جنگ با علی دایی بهره می برد. هم چنین شایعه شده بود که ائتلافی متشکل از پروین- مایلی و مصطفوی تشکیل شده که تیم فصل بعد را هم بسته و جلسه شان را هم در مانتو فروشی برگزار کرده اند.

پروین امروز در جلسه هیئت مدیره در پاسخ به این شایعات گفت: از رواج این شایعات بسیار متاسفم و نمی‌دانم چه باید بگویم. من که اهل شکایت از رسانه‌ها نبودم اما نمی‌دانم این شایعه‌پردازی‌ها بر چه اساسی صورت می‌گیرد. بنده با هر کسی بخواهم جلسه داشته باشم، این کار را در باشگاه انجام می‌دهم و نیازی نیست که کسی را جای دیگری ببینم. همین آقای مصطفوی را چهار، پنج ماه است ندیدم و مایلی‌کهن را هم پس از آن جلسه پیشکسوتان ندیده‌ام.

پروین می گوید : در این مدت جز حل مشکلات مالی تیم و باشگاه و پیدا کردن راه حل برای آنها به هیچ چیز دیگری فکر نکرده‌ام. هیچ یک از این شایعات به قدر ذره‌ای صحت ندارد و من باید بگویم در صورت تکرار چنین شایعاتی اقدام قانونی خواهیم کرد. چرا که این شایعات با هدف تخریب روابط مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم و ضربه زدن به تیم و بازیکنان صورت می‌گیرد.

     
آی اسپورت
2014-03-15 17:11:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر