فهرست
اسکوچیچ به سیم آخر زد: تراکتور مرده را ما زنده کردیم
اسکوچیچ به سیم آخر زد: تراکتور مرده را ما زنده کردیم

اسکوچیچ به سیم آخر زد: تراکتور مرده را ما زنده کردیم

آی اسپورت- اسکوچیچ باز هم باخت. این بار به تراکتور. باختی که شاید پایان کار مرد کروات دوست داشتنی در اهواز باشد. شاید به همین دلیل است که او به سیم آخر می‌زند و مصاحبه‌ای تند و تیز انجام می‌دهد. اسکوچیچ بعد از باخت گفت:«من امروز از تلاش بازیکنانم در بازی امروز راضی هستم اما از نتیجه رضایت ندارم.وقتی می دانیم داور به یک بازیکن به خاطر توهین کارت قرمز می دهد باید این قدر باهوش باشیم که بدانیم ممکن است چند دقیقه بعد به ما هم کارت قرمز بدهد.مثل اینکه یک نفر مرده است و وقتی زنده می شود دوست ندارد دوباره می میرد. تراکتور مرده بود اما این تیم را زنده کردیم.در بازی ذوب آهن هم این اتفاقات رخ داد.گل های بدی می خوریم.کارهای احمقانه ای می کنیم.امروز چگونه باختیم؟نمی دانم.نمی توانم توضیح بدهم.»
اسکوچیچ باخت تیمش را به دلیل انرژی‌های منفی هم می‌داند:«انرژی زیادی گذاشتیم اما انرژی بدی اطراف ما هست که باید تلاش کنیم از این وضعیت خارج شویم.متاسفانه همه چیز بد تمام می شود.متاسفانه یک پنالتی بد برای ما گرفته شد که آن صحنه پنالتی نبود.قهرمانی معروف است که الکی پنالتی نمی گیرد و از گرفتن این پنالتی تعجب می کنم.ما به شکست عادت نکرده ایم.متاسفانه اشتباهات فردی داریم.ترجیح می دادم 5 بر صفر به تراکتور ببازیم اما واقعا این تیم از ما بهتر باشد.نمی دانم چطور باختیم.کاش تراکتور واقعا قدرت داشت و ما را می برد.امروز هم سه چهار گل در نیمه اول باید می زدیم.
من نمی توانم بگویم از چه زمانی این وضعیت تمام می شود.جنس خریدنی نیست که بگوییم می توانیم آن را بخریم.من کاری که بتوانم را انجام می دهم.کاری که از دستم برنمی آید را از من نخواهید.از شروع بازی امروز همه چیز خوب بود اما نتیجه خوب نبود.ما امروز برای تراکتورسازی بازی کردیم.اگر درباره بازیکنان من سوال می کنید باید بگویم که بازیکنان من امروز برای تیم مقابل بازی می کردند.بختیار،سروش،عبدالله زاده و بقیه با فولاد نبودند.»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2015-10-16 20:48:31
نظر دهید

۵ نظر
این سویچ از اولم دیوانه بود
جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۱
شریفات و گرفتن یک پنالتی برای تراکتورسازان ، کمک زیادی برای تبدیل باخت به برد به تبریزی ها کرد (این پیچ پیچ با اینهمه فورواد 1_دغاغله 2_انصاری 3_شریفات 4_ابراهیمی 5_مالکی نتونست کاری بکنه اومده اراجیف وگندهتر ازدهنش حرف میزنه)
سجاد محرمی
جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۴۹
خیلی گستاخانه حرف زده این اسکوچیچ
یه نفر
جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۵۴
سیهدیر بابا سنده.....
جهان
شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴، ۰۳:۱۵
این یارو چقدر بی ادب بی فرهنگه
جهان
شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴، ۰۳:۱۵
این یارو چقدر بی ادب بی فرهنگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر