فهرست

خط و نشان پرتغالی های مالاگا برای رئال و رونالدو

آی اسپورت- مالاگا و رئال که امشب در لالیگا مقابل هم قرار می گیرند،در مجموع هفت پرتغالی در اختیار دارند :‌آنتونس ،‌فریرا ،‌الیسو و دودا آبی پوش هستند و کریستیانو ،‌کوئنت رائو و په په سفید

به گزارش مرجع خبری رئال، همه آنها در تیم ملی پرتغال با هم دوست هستند. چهار پرتغالی مالاگا هیجان زیادی برای بازی امشب دارند اما می خواهند تلاششان را داشته باشند .

دودا گفت :"‌درون زمین رقیب خواهیم بود و امیدواریم که ما خوشحال باشیم . به دنبال شوخی نیستیم."

‌او دوست نزدیک په په ، کوئنترائو و کریستیانوست . وی در مورد برنده توپ طلای امسال گفت :"‌کریستیانو یک ستاره جهانی است . البته امیدوارم امشب در شب خوبش نباشد اما بازیهای بعدی را ببرد ."

فریرا در مورد بازی امشب گفت:"‌بازی زیبا و خاصی خواهد بود . در مقابل صدرنشین و بهترین بازیکن دنیا بازی می کنیم که او هم یک پرتغالی است."

الیسو بازی را از سکوها می بیند اما می گوید :" ‌باید هر طور که شده کریتسیانو را مهار کنیم . بازی مقابل رئال همیشه مشکل است . شانس های خودمان را داشته باشیم و باید به خودمان باور داشته باشیم."

آنتونس ذخیره کوئنترائو در تیم ملی پرتغال است :" ‌درون زمین دوست وجود نخواهد داشت . کریتسیانو کامل ترین بازیکن دنیاست و نمی شود مقابلش استراحت کرد. "

     
آی اسپورت
2014-03-15 17:05:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر