فهرست
گزارش روز: خانه تکانی در رئال؛ ستاره هایی که می روند
گزارش روز: خانه تکانی در رئال؛ ستاره هایی که می روند

گزارش روز: خانه تکانی در رئال؛ ستاره هایی که می روند

آی اسپورت- حداقل نیم جین از بازیکنان فعلی رئال بعید است که فصل بعد هم در برنابئو بمانند . برخی از آنها از نظر دقایق هم به حد کافی بازی نکرده اند اما رئال را در برنامه آینده شان نمی دانند . صدرنشین این لیست ، دی ماریاست . او حس می کند آن طور که باید و شاید به او احترام گذاشته نمی شود و احتمالا می تواند گرانقیمت ترین فروش رئال در تابستان باشد .

به گزارش مرجع خبری رئال، دو گزینه دیگر برای جدایی وجود دارند : آربلوا و دیگو لوپز . هر دویشان روند خوبی در تیم داشته اند اما به نظر می رسد که شانس جدا شدنشان زیاد باشد . چندین باشگاه برای شانس خرید این دو با رئال مادرید تماس گرفته اند . در مورد دفاع راست سالامانکایی باید گفت که شاید مصدومیت فعلیش برنامه هایش را به هم بریزد . در مورد دروازه بان گالیشیایی باید گفت که دیگو دوست دارد بماند اما می داند که این می تواند آخرین فرصتش برای قرارداد بستن با تیمی دیگر باشد.http://www.101greatgoals.com/wp-content/uploads/2013/01/lopez.jpg

تابستان گذشته رئال مادرید می خواست که سال بدون جام را با تابستانی پر هیاهو فراموش کند . به همین علت پرز به سراغ بیل ، ایسکو و ایارامندی رفت ، بازیکنانی که آینده درخشانی پیش رویشان است . این خریدها باعث شد که باشگاه برای تنظیم تراز مالی ناچار به فروش اوزیل شود . البته زمان نشان داد که فروش بازیکن آلمانی چندان هم اشتباه نبوده است . وسوسه های مصطفی اوزیل ،‌پدرش برای ترک رئال چندان نتیجه مثبتی نداشت و حالا مسعود در انگلیس روزهای خوشی را سپری نمی کند . به هر حال تابستان بعدی برای رئال فرصت چنین فروش هایی خواهد بود .

رئال در تابستان بعید است که بخواهد خرید پر سر و صدایی داشته باشد . در بازار نقل و انتقالات ستاره خاصی وجود ندارد که رئال بخواهد او را بخرد . همیشه برای هواداران مهاجمان  و هافبک های پر تحرک جذاب تر هستند اما در باشگاه های دیگر به استثنای بایرن و بارسلونا چنین گزینه هایی وجود ندارند که نظر رئال را به خود جلب کنند . در اوایل این فصل یک گزینه برای خرید در تابستان آینده حتمی بود :‌ایلکای گوندوغان اما مصدومیت طولانی مدتش باعث شد که رئال پا پس بکشد . او یک گزینه ارزان است اما مصدومیت سنگینش رئال را به عقب نشینی کشانده است .

     
آی اسپورت
2014-03-15 18:37:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر