فهرست
افشین:نزدیک جام جهانی ته بدشانسی هستم/نازک نی پای راستم ترک برداشته
افشین:نزدیک جام جهانی ته بدشانسی هستم/نازک نی پای راستم ترک برداشته

افشین:نزدیک جام جهانی ته بدشانسی هستم/نازک نی پای راستم ترک برداشته

آی اسپورت - شاید مصدومیت را بتوان تنها کابوس یک بازیکن فوتبال دانست،حتی از نیمکت نشینی و سکو نشینی هم بدتر است.مصدومیت هر از چند گاهی سراغ بازیکنان فوتبال را می گیرد و اصلاً هم زمان و مکان نمی شناسد.آرش افشین بازیکن خوب فولاد که فصل پر فراز و نشیبی داشت حالا در آستانه جام جهانی مصدوم شده است در همین رابطه با او حرف زدیم.
آرش به خبرنگار آی اسپورت می گوید:این هم بدشانسی من است آن هم دم جام جهانی دیگر ته بدشانسی است.در تمرین بودیم که بازیکن به جای توپ پای مرا شوت کرد و نازک نی پای راستم کمی ترک برداشته است.
مهاجم خوش استیل فولاد در ادامه می گوید:فکر کنم تا 4هفته نتوانم بازی کنم شاید کمتر و شاید بیشتر اما امیدوار هستم که زودتر برگردم.قرار است از پای مصدومم عکس بگیرم تا همه چیز به طور دقیق مشخص شود شاید پایم زودتر جوش خورد و زودتر برگشتم.
افشین در پایان می گوید:تمام فکر و ذکرم حضور در جام جهانی و قهرمانی با فولاد است حالا که چند هفته نیستم باید فقط برای موفقیت تیمم دعا کنم امیدوارم مردم هم دعا کنند تا من زودتر برگردم.انسان به امید زنده است و من تمام تلاشم را می کنم تا در جام جهانی هم یکی از مسافران برزیل باشم و سعی می کنم خودم را به بازی با استقلال یا تراکتور برسانم.
     
آی اسپورت
2014-03-15 18:48:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر