فهرست
مارتینو: بارسا برای تغییر شرایط نیاز به جادو ندارد
مارتینو: بارسا برای تغییر شرایط نیاز به جادو ندارد

مارتینو: بارسا برای تغییر شرایط نیاز به جادو ندارد

آی اسپورت- بعد از تمرین امروز بارسا تاتا مارتینو پاسخگوی سوالات خبرنگاران در کنفرانس خبری قبل از بازی فردا با اوساسونا شد.

اقای مارتینو نظر شما در مورد حریف فردایتان اوساسونا چیست؟

اوساسونا  تیمی که برای همه دردسرساز است بخصوص در خانه و در مقابل سه تیم بالای جدول امسال عملکرد خیره کننده ای داشته است.بهمین دلیل انتظار بازی سخت و دشواری را دارم باید سخت تلاش کنیم تا برنده بازی باشیم دیگر نباید به سیتی فکر کنیم و باید روی لالیگا متمرکز شویم 

برای پیکه چه اتفاقی افتاده است؟

پیکه کمی احساس درد میکند انتظار داشتیم که خیلی زود و در پایان تمرین این مشکل حل بشود غیر از این باشد فردا بازی نخواهد کرد. 

متوجهم که نباید اجازه میدادیم این اتفاق بیفتد دلایل را فهمیده ایم .دو نمایش متفاوت در عرض یک هفته ارائه دادیم مقابل منچستر سیتی بسیار درخشان بودیم در عوض مقابل وایادولید بسیار بد و ضعیف. باید وایادولید را فراموش کنیم.  


http://media4.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/069/533/size_640x360/2013-10-05_BARCELONA-VALLADOLID_07.v1381011831.JPG

برای تغییر اوضاع چه کاری باید انجام دهید؟

نیاز به زدن حرفهای جادویی ویا انجام کارهای سحرامیز نیست. همه چیز به خودمان بستگی دارد فردا بازی بسیار مهمی با اوساسونا داریم که نتیجه ان تاثیر مستقیمی روی بازی هفته بعد ما با مادرید خواهد داشت.

انتظار شما از هوادارانی که بنظر می رسد از تیم ناامید شده اند چیست؟

اعتقاد دارم که هواداران در مورد باشگاه ایده روشنی دارند در مورد اینکه هدف باشگاه چیست و کجاها را نشانه گرفته است. بازیکنان به زمین مسابقه می ایند که بهترین عملکردشان ر ارائه کنند برای دیدن یک بارسای خوب باید بازیکنانی با توانایی بالا داشته باشید و برای ارائه تصویری خوب به هواداران بهترین نمایش خود را ارائه خواهیم داد 

بازیهای خارج از خانه بارسلونا ناامید کننده بوده است. چه اتفاقی برای بارسا افتاده است؟

واقعیت این است که ما امتیازات زیادی خارج از خانه از دست داده ایم و متزلزل بوده ایم بطور مثال در مقابل اتلتیکو در کالدرون عملکردمان قابل قیاس با بازی هفته گذشته در زمین وایادولید نبود.فردا اوساسونا را در خانه پیش رو داریم سپس مادرید را خارج از خانه ملاقات میکنیم.باید اوضاع را بهبود ببخشیم.

 

     
آی اسپورت
2014-03-15 19:03:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر