فهرست
بند عجیب در قرارداد خاکپور؛ حق انتقاد نداری!
بند عجیب در قرارداد خاکپور؛ حق انتقاد نداری!

بند عجیب در قرارداد خاکپور؛ حق انتقاد نداری!

آی اسپورت – استعفای غیر منتظره محمد خاکپور از سرمربیگری تیم امید ایران باعث بروز گمانه‌زنی‌های زیادی شده است. مهم‌ترین دلیلی که در این مدت برای استعفای او عنوان شده «رعایت نشدن شان و شخصیت مربی ایرانی در مقایسه با مربی خارجی» است. حالا حبیب کاشانی مدیر تیم امید به جزییات بیشتری در این باره اشاره می‌کند. او می‌گوید:« خاکپور قبل از رفتن به رقابت‌های غرب آسیا چند مطلب را به من بیان کرد که از این موارد ناراحت بود. او از برخی بندهایی که در قراردادش گنجانده شده و اینکه نگاه تحقیرانه‌ای به مربی ایرانی می‌شود ناراحت است. بندی در قرارداد خاکپور وجود دارد که اگر او یک سال بعد از اتمام قراردادش با تیم ملی امید حتی در شرایطی که تیم را به المپیک برده باشد انتقادی از فدراسیون انجام دهد باید پولش را بازگردانند. به همین علت خاکپور و مایلی‌کهن قراردادشان را امضا نکردند.
از سوی دیگر در بحث امضای قرارداد آنها خاکپور و مایلی‌کهن را دعوت نکردند بلکه قرارداد را برایشان فرستادند و گفته‌اند آن را امضا کنید و پس بفرستید. آنها حداقل این انتظار را دارند که نظرشان برای عقد قرارداد پرسیده شود. خاکپور تاکنون یک ریال حقوق، پاداش و پول توجییبی نگرفته است مبلغ قرارداد ۴ ماه اول او ۶۰ میلیون تومان بود که همراه با پاداش صعود به مرحله بعد صد میلیون تومان می‌شد که تاکنون یک ریال آن را دریافت نکرده است.»
کاشانی می‌گوید: «در این بین بحث مالی هم است که چطور مربی مثل وینگادا به محض آمدن به ایران قراردادی ۳۶۰ هزار دلاری می‌بندد و مسکن و راننده هم در اختیارش قرار می‌گیرد. او می‌گوید باید شأن مربی ایرانی حفظ شود در نامه‌ای که خاکپور به مایلی‌کهن داده تا به من داده شود که هنوز این نامه را ندیده‌ام این گلایه از من مطرح شده که بنده هم همگام با فدراسیون شدم و به مربی ایرانی اقبال ندارم البته این نظر خاکپور است.» به نظر می‌رسد با این وضعیت باید حق را به محمد خاکپور داد.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-17 12:02:27
نظر دهید

۱ نظر
mahdi
شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۸
حق داشته بنده خدا. چقد تحقیر آمیز!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر