فهرست
اطمینان آقای خاص: چلسی مرا اخراج نمی‌کند
اطمینان آقای خاص: چلسی مرا اخراج نمی‌کند

اطمینان آقای خاص: چلسی مرا اخراج نمی‌کند

آی اسپورت - ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، مطمئن است حتی اگر تیمش سهمیه حضور در رقابت های فصل آینده ‏لیگ قهرمانان را به دست نیاورد، از این باشگاه اخراج نخواهد شد.‏ آبی ها فصل جدید لیگ برتر را ناامید کننده شروع کردند و در حال حاضر با ‏‏10 امتیاز اختلاف با منچسترسیتی، در رتبه شانزدهم قرار دارند.‏ بسیاری شرایط فعلی مورینیو را با شرایطش در فصل 08-2007 مقایسه می کنند که به اخراجش در همان ‏هفته های ابتدایی منجر شد اما آقای خاص مطمئن است که رومن آبراموویچ در شیوه کاری اش تغییراتی ‏ایجاد کرده و حتی اگر آبی ها در میانه های جدول هم قرار بگیرند، او اخراج نخواهد شد.‏
او به خبرنگاران گفت:« شرایط اکنون به دلایل زیادی، متفاوت است. فکر نمی کنم این تفاوت مربوط به ‏حال باشد، بلکه از زمانی که در سال 2013 به چلسی برگشتم، این تفاوت وجود داشت؛ وقتی اولین صحبتم ‏را با مالک و مدیران باشگاه در سال 2013 انجام دادم. بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون، من پیش از شام با مالک باشگاه دیدار کردم‎ ‎و می دانم که خطر اخراج ‏تهدیدم نمی کند. اما حتی پیش از آن هم می دانستم که چه چیزی من را به اینجا کشانده است. صحبت های دو سال قبل مان ‏را به یاد دارم. می دانم چه چیزی باعث شد قرارداد امضا کنم و می دانم که چرا مالک و هیئت مدیره ‏باشگاه در تابستان پیشنهاد تمدید قرارداد به من داد. هنوز دو سال از قرارداد قبلی من باقی مانده بود؛ ‏بنابراین دلیلی وجود نداشت که آنها یک قرارداد جدید با من امضا کنند؛ بنابراین آنچه من می دانم، چیزی ‏است که از طرف آنها متوجه شدم.‏‎ ‎»
ژوزه ادامه داد: « واضح است که بعد از یک نتیجه بد، که اولین نتیجه بد ما در این فصل نبود، من اصلا خوشحال نبودم؛ اما ‏هرگز در مورد آینده ام نگرانی نداشتم. برای من، مسئله مهم نظر مالک باشگاه است و پیامی که هیئت ‏مدیره به من داد. پیش از اینکه بیانیه باشگاه منتشر شود، من این بازخورد را از مالک و هیئت مدیره ‏دریافت کردم. بنابراین، بیانیه ای که باشگاه در حمایت از من منتشر کرد، چیز جدیدی برای من نبود. آنها ‏پیش از آن، حمایت شان را به من منتقل کرده بودند. ‏‎ چرا بیانیه منتشر شد؟ شاید برای اینکه شایعات پایان پیدا کند. حمایت از من از طریق بیانیه صورت ‏نگرفت، بلکه با یک گفتگوی ساده که بارها انجام شد. این بار این بیانیه من را به طور کامل از اهداف ‏باشگاه مطمئن کرد.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-17 13:00:30
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر