فهرست
قاضی: آبی و قرمز عادت کرده‌اند به من فحش بدهند
قاضی: آبی و قرمز عادت کرده‌اند به من فحش بدهند

قاضی: آبی و قرمز عادت کرده‌اند به من فحش بدهند

آی اسپورت - محمد قاضی یکی از آن بازیکنان خوب در دیدار با پرسپولیس بود. او حتی یک گل زیبا را هم وارد دروازه تیم سابقش کرد و جالب اینجاست که تمام تلاشش را کرد تا خوشحالی اش را بروز ندهد. قاضی پیراهنش را روی سرش کشید تا هم حرمت هواداران پرسپولیس را نگه داد و هم حرمت هادی نوروزی را.
با این حال یک روز بد برای این بازیکن در ورزشگاه آزادی رقم خورد. شاید قاضی هرگز فکرش را نمی کرد که باز هم به تهران بیاید و باز هم مورد توهین تماشاگرنماها قرار بگیرد.او از اتفاقی که افتاده خیلی ناراحت است و شرایط را این طور توصیف می کند:« نمی دانم چرا وضعیت ورزشگاه ها اینطور شده است، من به هر حال به دلیل شرایطی که داشتم مجبور شدم از استقلال و پرسپولیس جدا شوم، چرا باید هر بار این همه توهین و بی احترامی از سکوها بشنوم؟»
قاضی که حسابی ناراحت بود از درگیری لفظی اش با سوشا مکانی هم حرف می زند و می گوید: « من تنشی در بازی ایجاد نکردم و حتی برای احترام به هادی نوروزی شادی پس از گل هم انجام ندادم، گرچه هادی دوست من بوده و برای این منتی ندارم، ولی چرا باید در هر بازی هم از سکوها و هم از بازیکنان تیم مقابل توهین بشنوم؟ در صحنه درگیری با سوشا هم تقصیری نداشتم.من بعد از سوت توپ را زدم و سوشا با تندی به من گفت چرا توپ را زدی در صورتی که اصلا به او ربطی نداشت و این وظیفه داور بود که این مساله را به من توضیح بدهد.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-17 13:28:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر