فهرست
چهره روز: پاداش سکوت
چهره روز: پاداش سکوت

چهره روز: پاداش سکوت

آی اسپورت - تاکتیک 1-3-2-4 مورد علاقه برانکو، دیروز 3 غایب بزرگ داشت. 3 بازیکنی که در بازی‌های قبل پشت سر طارمی بازی می‌کردند اما مقابل صبا نمی‌توانستند تیم‌شان را همراهی کنند. عالیشاه و احمدزاده بخاطر 3 کارته شدن غایب بودند و هادی نوروزی فقید، پرسپولیس را سیاه پوش کرده بود. برانکو در غیاب این سه نفر چاره‌ای نداشت جز اینکه مسلمان، خالقی‌فر و علیپور را پشت سر طارمی به میدان بفرستد. محسن مسلمان که این فصل فقط یک بازی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته بود، 90 دقیقه فرصت داشت همه چیز را عوض کند.
مسلمان در بازی دیروز خیلی خوب بازیسازی کرد و برای طارمی، خالقی‌فر و علیپور موقعیت ساخت. او در یک صحنه، به سبک نوروزی با پاس مستقیم از میانه زمین طارمی را با دروازه‌بان تک به تک کرد اما این بار بر خلاف مسابقه با سایپا، داور برخورد لک و طارمی را پنالتی نگرفت. تلاش و کیفیت بالای مسلمان، نشان داد او در حال حاضر جدی‌ترین گزینه برانکو برای جانشینی نوروزی است. بازیکنی که مستقیم از روی سکو به ترکیب اصلی منتقل شده و در بازی‌های دوستانه و رسمی این چند هفته، نشان داده نمی‌خواهد دوباره به سکوها برگردد.


کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-17 16:13:07
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۶
برخورد لک و طارمی؟ کدوم برخورد؟ طارمی با دست توپو زد
Derrick Rose
شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴
محسن عالیه فقط معلومه اعتماد به نفسش هنوز کامل نشده .. تو پاساش یکم لرزش بود و میترسید ازلو دادنش.. محسن اگه به اوجش برسه صد درصد ملی پوش هم میشه ... فقط باید بدون حاشیه بجنگه و صبور باشه///
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر