فهرست
عالیشاه: بازیکنان حق دارند از شرایط مالی تیم ناراحت باشند
عالیشاه: بازیکنان حق دارند از شرایط مالی تیم ناراحت باشند

عالیشاه: بازیکنان حق دارند از شرایط مالی تیم ناراحت باشند

آی اسپورت- امید عالیشاه که به تازگی دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته و در دیدارهای دوستانه اخیر سرخپوشان به میدان رفته است، در خصوص آخرین وضعیت خود  گفت: بعد از بهبود آسیب دیدگی‌ام به خوبی مراحل آماده‌سازی را پشت سپری کردم و در 2 دیدار دوستانه اخیر عملکرد خوبی داشتم. امیدوارم بتوانم در 3 دیدار پایانی لیگ هم در خدمت پرسپولیس باشم و به بهترین نحو عمل کنم.

وی در خصوص شکست پرسپولیس در دیدار دوستانه با نساجی مازندران اظهار داشت: ما بازی خوبی مقابل نساجی به نمایش گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی هم برای به ثمر رساندن گل داشتیم اما نتوانستیم گلزنی کنیم. در این بازی باختیم اما نتیجه در بازی‌های دوستانه مهم نیست و مهم این است که در بازی‌های رسمی شکست نخوریم. باخت به نساجی در راه هدف بزرگ ما برای قهرمانی مأیوس کننده نبود، هدف ما از برگزاری اردو در شمال بازی و تمرین در زمین چمن مصنوعی بود که قبل از دیدار با داماش به هدف‌مان رسیدیم.

به نقل از تسنیم هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی بازیکنان این تیم عنوان کرد: بازیکنان واقعاً حق دارند که از شرایط مالی گلایه کنند امیدوارم مشکلات مالی حل شود چون این کمبود واقعا به پرسپولیس ضربه می زند.

عالیشاه ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس در چند وقت اخیر با مشکلات متعدد زیادی مواجه بودند و اگر حرف نزدند دلیل نمی‌شود که فکر کنند همه چیز خوب و عالی است. بازیکنان ما خودشان تنها نیستند چون همه آنها خانواده دارند و باید پاسخگوی مسائل مالی خانواده‌های‌شان باشند.

وی همچنین تصریح کرد: اگر پای خانواده‌ها در میان نبود بازیکنان شاید به گونه‌ای بهتر مشکلات را تحمل می‌کردند اما وقتی پای خانواده و هزینه‌های زندگی در شب عید به میان می‌آید طبیعی است که آنها به حق مطالبات‌شان را مطالبه کنند.

     
آی اسپورت
2014-03-15 17:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر