فهرست
عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب؛ گلزنی جباری
عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب؛ گلزنی جباری

عملکرد لژیونرهای ایرانی در مسابقات شنبه شب؛ گلزنی جباری

آی اسپورت- عملکرد لژیونرهای ایرانی در بازی‌های آخر هفته‌ی مسابقات آسیایی و اروپایی را می‌خوانید:

آندرانیک تیموریان و محمد نوری
تیم فوتبال ام‌صلال قطر در هفته پنجم لیگ ستارگان قطر برابر تیم مسیمیر که محمد نوری هافبک طراح ایرانی را در این فصل در خدمت خود دارد، صف آرایی کرد که این دیدار با نتیجه 3 بر صفر به نفع یاران آندو به پایان رسید. در این دیدار آندو و نوری برای تیم‌هایشان 90 کامل بازی کردند که در نهایت این تیم آندو بود که پیروز میدان شد. تیموریان در این دیدار در دقیقه 67 بازی به خاطر خطایی که بر روی همبازی نوری انجام داد با کارت زرد جریمه شد. یاران آندو با این پیروزی 8 امتیازی شدند و رده هفتم ماندند اما یاران نوری با این شکست پنجمین شکست پیاپی خود را در این فصل متحمل شدند و در قعر جدول ماندند.
کریم انصاری‌فرد
در چارچوب هفته هفتم سوپر لیگ یونان پانیونیوس در خانه مقابل کالونی به میدان رفت. این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر صفر یه سود یاران انصاری‌فرد خاتمه یافت. انصاری‌فرد طبق معمول دیدار‌های گذشته بازی را از روی نیمکت آغاز کرد اما در دقیقه 58 به جای ویلابا وارد میدان شد. این بازیکن با 5 گل زده در مکان سوم برترین گلزنان لیگ قرار دارد. در جدول سوپر لیگ یونان پانیونیوس با 13 امتیاز در مکان سوم قرار دارد.

علیرضا جهانبخش
در ادامه هفته نهم لیگ هلند و از ساعت 20 آلکمار به مصاف کامبور رفت. این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. آلکمار که جهانبخش را در اختیار دارد در این دیدار هم با نظر مربی از وجود بازیکن ایرانی خود سود نبرد. در دقیقه 85 با اخراج واسل دامارس کامبور 10 نفره بازی را ادامه داد اما آلکمار از امتیاز یک یار بیشتر نتوانست سود ببرد. آلکمار در لیگ هلند با 12 امتیاز در مکان نهم قرار دارد.

مجتبی جباری و پژمان منتظریتیم الاهلی قطر که در این فصل دو بازیکن ایرانی به نام‌های مجتبی جباری و پژمان منتظری را در ترکیب خود دارد، امشب در چارچوب هفته پنجم لیگ ستارگان قطر به مصاف تیم الخریطیات رفت که این دیدار را با نتیجه تساوی 2 بر2 به پایان رسید. یاران جباری و منتظری با این تساوی با 6  امتیاز در همان رده هشتم خود باقی ماندند تا منتظر دیگر بازی‌ها باشند.

علیرضا حقیقی
در هفته‌ی دوازدهم لیگ روسیه روبین کازان که علیرضا حقیقی دروازه‌بان ملی پوش کشورمان را در اختیار دارد به مصاف اوفا رفت. در این دیدار که با برتری 3 بر یک روبین کازان خاتمه یافت علیرضا حقیقی از روی نیمکت شاهد پیروزی همبازی‌های خود بود. روبین کازان سومین پیروزی فصل را در حالی کسب کرد که 10043 نفر هواردار خودی در ورزشگاه کازان حضور داشتند. در جدول لیگ روسیه روبین کازان با 10 امتیاز در مکان دوازدهم قرار دارد.

احسان حاج صفی
FSV فرانکفورت درهفته یازدهم سطح دوم فوتبال آلمان مقابل نورنبرگ به تساوی یک - یک رضایت داد . احسان حاج صفی در این بازی  از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و به صورت کامل برای تیمش بازی کرد. در این دیدار الساندرو شوف در دقیقه 57 برای نورنبرگ  گلزنی کرد و گل تساوی FSV فرانکفورت توسط زلاتکو ددیچ در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی زده شد .

مرتضی پورعلی گنجی
تیم های تیانجین و گوانژو  در چارچوب هفته بیست‌ و هفتم رقابت‌ های فوتبال سوپر لیگ چین در خانه تیانجین به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری تیم میهمان همراه بود. گوانژو در این دیدار موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد تیانجین گذشته و وضعیت این تیم در جدول رده بندی را بیش از پیش خطرناک تر کند. لیگ چین 16 تیم دارد و تیم تیانجین با 27 امتیاز در مکان سیزدهم قرار داشته و به شدت خطر سقوط را احساس می کند. مرتضی پورعلی گنجی ملی پوش ایرانی تیم تیانجین در این دیدار برای تمیش حضور داشت و نود دقیقه بازی کرد.

رضا قوچان‌نژاد
در چارچوب هفته یازدهم لیگ چمپونز‌شیپ انگلیس چارلتون در دیداری که میهمان ریدینگ بود با یک گل تن به شکست داد. چارلتون در چند هفته گذشته به دلیل مصدومیت قوچان نژاد را در اختیار نداشت اما در این دیدار با وجود رهایی رضا از بند مصدومیت بازهم نام وی در لیست تیمش دیده نمی‌شد. در جدول چمپونز‌شیپ چارلتون با 10 امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-18 00:35:58
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۲۰
حاج صفی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر