فهرست
شفر چه خوابی برای استقلال دیده؟
شفر چه خوابی برای استقلال دیده؟

شفر چه خوابی برای استقلال دیده؟

آی اسپورت - درباره توافق نهایی وینفرد شفر با باشگاه بن یاس امارات خبرهای متعددی در روزهای گذشته منتشر شد و حتی رسانه‌های اماراتی این خبر را تایید کردند اما پسر وینفرد شفردر یک گفت‌وگوی کوتاه با خبرگزاری تسنیم این مذاکرات را تکذیب کرده است! درباره تکذیب ساشا شفر می‌توان دو تحلیل داشت. نخست اینکه به حرف‌های او درباره پدرش اعتماد کرد واین توافق را منتفی دانست و تحلیل دیگر اینکه اظهارات اخیر ساشا یک تاکتیک برای گرفتن تمام حق و حقوق پدرش از باشگاه استقلال باشد. ساشا آن زمانی هم که در استقلال حضور داشت، یک چهره مرموز و سیاس بود که غالبا در پس پرده مسائل مالی پدرش را مدیریت می‌کرد. چهره واقعی ساشا شفر زمانی برای هواداران استقلال آشکار شد که او بعد از تعلیق فعالیت‌های پدرش به محل تمرین باشگاه استقلال مراجعه کرد تا از لحظه‌ای که با ورود پدر خود به محل تمرین استقلال ممانعت می‌شود فیلم بگیرد.

هیچ بعید نیست که خود ساشا از پدرش خواسته باشد آن سناریو را در مقابل در باشگاه نفت تهران در محله تهرانسر پیاده کند تا به قول معروف ادله و بهانه کافی برای طرح شکایت احتمالی از استقلال به فیفا را در دست داشته باشند. البته رسیدگی به شکایت احتمالی شفر از استقلال پروسه‌ای زمان‌بر خواهد بود و هیچ بعید نیست که شفر بخواهد با توافق‌هایی به طور مسالمت‌آمیز از استقلال جدا شود اما اینکه تصور کنیم او بدون هزینه این اقدام را انجام خواهد دادف خبالی باطل است. به هر حال این ماجرا با تکذیب حضور شفر در تیم بن یاس امارات با اظهارات اخیر ساشا شفر وارد فاز تازه‌ای خواهد شد. ساشا در این باره گفته است: «دو هفته‌ای است که این شایعات وجود دارد، اما چنین چیزی صحت ندارد. پدرم در تهران حضور دارد و منتظر تعیین تکلیف خود با استقلال است. پدرم در تهران حضور دارد و مدیران باشگاه گفته بودند که قرار ملاقاتی برای روز پنجشنبه یا جمعه می‌‌گذارند، اما تا به امروز هیچ تماسی گرفته نشده است.»

صحبت‌های ساشا شفر اگر حقیقت داشته باشد باید مسئولان باشگاه استقلال عمیقا به فکر فرو ببرد. این فکر که وینفرد شفر چه خوابی برای آنها دیده و قصد دارد در نشست‌های آتی که پیرامون تعیین مفاد مالی قراردادش به جهت جدایی خواهد بود، چه پیشنهادی به باشگاه استقلال می‌دهد. مسئولان باشگاه استقلال باید خود را آماده و مهیای هرگونه احتمالی بکنند. شاید شفر قصد داشته باشد تا روز آخر توافقش با بن‌یاس را در چشم استقلالی‌ها دور نگه دارد  و از طرفی با اماراتی که بدشان نمی‌آید تیم‌های ایرانی را آزار و اذیت کنند نیز توافقاتی به شکل پنهانی داشته باشد تا دستمزدش را تمام و کمال از باشگاه استقلال بگیرد و یا لااقل به نیمی از آن توافق دست یابد. هر احتمالی به دنبال اظهارات اخیر ساشا شفر باید به ذهن مدیران باشگاه استقلال برسد و در مقابل اظهارات اخیر ساشا شفر نباید ساده‌لوح و بی‌توجه باشند. ساشا شفر به شدت چهره‌ای مرموز و سیاس است.

۸ ۱  
آی اسپورت
2019-06-02 00:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تاج
يكشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۶
مشکلی نیست ! ما هم صبر میکنیم تا شفر با بنی یاس امضا کنه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر