فهرست

پشت پرده تماس قطبی با کاشانی: کار مجانی به شرط حل مشکل مالیاتی

آی اسپورت - بعد از استعفای محمد خاکپور از سرمربیگری تیم امید، حبیب کاشانی در مصاحبه‌ای مفصل علیه خاکپور صحبت و تاکید کرد که یکی از مربیانی که خارج از ایران زندگی می‌کند با او تماس گرفته و گفته حاضر است سرمربیگری تیم امید را بپذیرد. این ادعای کاشانی همه ذهن‌ها را متوجه افشین قطبی کرد که بعد از اخراج از شیمیزواس‌پالس ژاپن بیکار است. البته حبیب کاشانی گفته که آن شخص، قطبی نیست اما در واقع جز او کسی نمی‌تواند باشد. همین هفته پیش بود که خبر رسید مادر افشین قطبی به دلیل سکته همزمان مغزی و قلبی در بیمارستان بستری شده و در حالت کما قرار گرفته است.
اتفاقی که نگرانی قطبی را باعث شد و می‌گفتند او به طور مداوم در تماس با تهران جویای احوال مادرش بوده. حال آنکه اطرافیان افشین قطبی از او درخواست کردند که با توجه به وخامت حال مادرش به ایران بیاید. قطبی اما به دلیل بدهی مالیاتی 800 میلیون تومانی‌ دومین قراردادش با باشگاه پرسپولیس ممنوع‌الخروج است و در صورت حضور در ایران دیگر قادر به خروج از کشور نخواهد بود. همین موضوع باعث شد او با جعفر کاشانی تماس بگیرد و برای حل مشکلش از او کمک بخواهد. راست و دروغش گردن راوی اما شایعه‌ها می‌گویند افشین قطبی به کاشانی گفته اگر مشکل مالیاتی‌اش حل شود و او بتواند برای دیدار با مادر بیمارش به تهران بیاید، حاضر است بدون دریافت پول در هر تیمی که کاشانی تصمیم بگیرد، مربیگری کند. در واقع قطبی با این تعارف می‌خواست حسن نیت خود را به کاشانی اثبات کند و به او بگوید که مادرش برای او از همه چیز مهم‌تر است که حتما به همین دلیل حبیب کاشانی هم مدعی شده مربی که گفته بود برای سرمربیگری تیم امید اعلام آمادگی کرده، افشین قطبی نیست!

کد خبر: 9408
توضیح آی اسپورت: منبع این خبر روزنامه ایران ورزشی است اما علیرغم ادعای این روزنامه مبنی بر اینکه کاشانی اسمی از قطبی نیاورده، مدیر تیم امید دیروز در مصاحبه ای گفته بود که قطبی از طریق حاج باقر، برای کار در تیم امید اعلام آمادگی کرده است
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-18 09:10:31
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴، ۰۹:۳۶
از ایران ورزشی چیزی چاپ نکن اینا حروم خورن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر