فهرست
سیمئونه: کار فوق‌العاده‌ای کردیم
سیمئونه: کار فوق‌العاده‌ای کردیم

سیمئونه: کار فوق‌العاده‌ای کردیم

آی‌اسپورت- سرمربی آرژانتینی روخی بلانکوس از بازی تیمش در لندن می‌گوید. پس از کسبتساوی ۱-۱ در زمین آرسنال، سیمئونه از شاگردانش بابت بی‌اشتباه ظاهر شدن در خط دفاعی تمجید کرد. او معتقد است بازی کردن در ورزشگاه امارات در شرایط عادی دشوار است چه برسد به این‌که تیمی بخواهد بیش از ۸۰ دقیقه، ۱۰ نفره در آن به میدان برود.

«بازی کردن در زمین آرسنال، در این ورزشگاه شگفت‌انگیز و مقابل تیمی با این مربی فوق‌العاده، اصلا آسان نیست، به خصوص وقتی ۱۰ نفره می‌شوید. کاری که بازیکنان اتلتیکو مادرید زیر آن فشار عجیب انجام دادند، ستودنی و فوق‌العاده بود. تماشاگران‌مان، انرژی مثبتی همراه با شور و اشتیاق برای ما به ارمغان آوردند. زنده ماندن در لیگ اروپا، بهترین توصیف برای این بازی است.»

«دیداری با بارسا را به یاد می‌آورم که فیلیپه لوئیس در دقیقه ۱۳ اخراج شد. در دیداری دیگر در لیگ قهرمانان اروپا، تورس به همین شکل اخراج شد. این تیم چندین سال است که کارهای فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. بازی در این ورزشگاه زیبا و مقابل این آرسنال هجومی که هر دقیقه به سمت جلو حرکت می‌کرد، از زیبایی‌های فوتبال است. وقتی شما ۱۱ نفره هستید و در شرایط عادی به سر می‌برید، احتمال گل‌زنی بالاتر می‌رود اما وقتی مجبورید این‌گونه دست به دفاع بزنید، نشان از شخصیت بالای تیم شماست. این پیامی برای آنهایی بود که تا آخر از ما حمایت کردند.»

«در ورزشگاه جدید و فوق‌العاده‌مان، به دلیل تغییرات زیادی که داشتیم، سال سختی را سپری می‌کنیم. حالا ۵۰ درصد شانس برای رسیدن به فینال داریم چون تیم پس از ۱۰ نفره شدن با دفاع خوبش، واکنش مناسبی از خود نشان داد.»

 

طرفداری

۲    
آی اسپورت
2018-04-27 03:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر