فهرست
گزارش تصویری: رحمتی حاضر، خرمگاه غایب
گزارش تصویری: رحمتی حاضر، خرمگاه غایب

گزارش تصویری: رحمتی حاضر، خرمگاه غایب

آی اسپورت- اولین تمرین آبی‌ها بعد از یک هفته حاشیه وجنجال آغاز شد. علاوه بر بازیکنانی مثل رحمتی و بختیار رحمانی که همه منتظر آمدنشان بودند استقلال امروز یک بازیکن دیگر هم داشت که حضورش باعث دلگرمی می‌شد. روزبه چشمی به تمرین آمد و با بازیکنان تمرین کرد تا احتمال بالای حضور او در نیم‌فصل دوم منصوریان را دلگرم کند. تماشاگران حاضر در ورزشگاه استقبال بسیار خوبی از بازیکن تیمشان داشتند و حسابی او را تشویق کردند.

منصوریان پیش از شروع تمرین به سمت بازیکنان رفت و با همه انها دست داد و احوالپرسی کرد. دست دادن او با رحمتی اما بسیار خلاصه و سرد برگزار شد.

منصوریان آمد و رحمتی هم آمد اما باز هم یک چهره ویژه غایب بود. محمد خرمگاه. از صبح خبر این که خرمگاه به دلیل مریضی مادرش راهی سبزوار شده منتشر شده است. منصوریان هم البته  بیش از یک روز به دستیارش مرخصی داد تا با نیامدن خرمگاه، حاشیه‌های تمرین کمتر شود. او در نقل قولی گفته است:« من هیچ مشکلی با شخص خاصی ندارم .مادرم مریض است و به شهرستان آمده ام تا در کنار او باشم».

 

- از میان بازیکنانی که از انها به عنوان بازیکن مازاد نام برده شد فقط امین حاج محمدی در تمرین امروز حضور ندارد.

-بختیار رحمانی که روز گذشته تمام عکس‌هایش با پیراهن استقلال را حذف کرده بود در تمرین بسیار سرحال بود و بازیکنان خوش و بش و شوخی می‌کرد.

- با وجود این که گفته می‌شد خسرو حیدری دومین بازیکنی است که قرار است در لیست سیاه منصوریان قرار بگیرد اما او و منصوریان در تمرین امروز با هم صحبت و خوش و بش کردند. همچنین گفته می‌شود حیدری ماموریت دارد تا با شهباززاده برای حضور در استقلال مذاکره کرده و او را راضی کند.

عکس‌ها: سایت هوادار

۲    
آی اسپورت
2016-12-30 15:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر