فهرست

روایت بختیاری زاده از توطئه در استقلال اهواز

آی اسپورت - باخت 0-5 استقلال اهواز به راه آهن آخرین روز همکاری سیاوش بختیاری زاده با استقلال اهواز بود و او بعد از این باخت، کارش را از دست داد. سرمربی اخراجی استقلال اهواز البته مدعی است که علیه او توطئه ای شکل گرفته تا کارش را از دست بدهد.
بختیاری زاده به ایران ورزشی گفته:  از هفته قبل که قرارداد استقلال اهواز با اسپانسر بسته شد، پسر بزرگ آقای ملکی، بزرگترهای تیم را جمع کرد و به آنها گفت تا وقتی سیاوش هست از پول خبری نیست. واقعا این حرکت خیلی زشت است. من فکر می‌کنم هفته پیش که حاج محمد ملکی در بیمارستان بستری بود که عمل جراحی کند، پسر بزرگ او همه کارها را طبق خواسته خودش انجام داد. او با یک دلال به اسم «م- ج» در هتل صحبت کرده بود و به من گفتند که باید 2 نفر را در تیم جای بدهم. اسم‌ها را به من گفت و من نپذیرفتم. به خاطر همین هم سراغ آن مربی مشهدی رفتند و با او صحبت کردند که به توافق هم رسیدند.
این تنها مورد مشکوک استقلال اهواز نبوده و بختیاری زاده از یک اتفاق دیگر هم رونمایی کرده است: ، «م-غ» و «س- ق» عمدا برای دیدار با استقلال نیامدند. بعد از بازی هم آمدند و با تیم تمرین کردند. اگر مشکل داشتند چرا فردایش آمدند یا اگر مشکل نداشتند چرا برای بازی نیامدند. اینها را خیلی‌ها می‌دانند.

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-10-18 09:45:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر