فهرست
مارتینو: قهرمانی در لالیگا، دور از دسترس بارسا نیست
مارتینو: قهرمانی در لالیگا، دور از دسترس بارسا نیست

مارتینو: قهرمانی در لالیگا، دور از دسترس بارسا نیست

آی اسپورت- جراردو مارتینو، سرمربی بارسا، پیش از بازی فردا مقابل اوساسونا مقابل خبرنگاران قرار گرفت؛ بخش ابتدایی آن را ساعتی پیش خواندید؛ بخش دوم مصاحبه او را اینجا بخوانید:

نیمار کیفیت خوب بازی خود را بعد از مصدومیت از دست نداده است؟

مکان بازی او تغییر نکرده است. گاهی در کناره ها و گاهی به عنوان مهاجم مرکزی بازی می کند. در مقابل منچستر سیتی در کناره های زمین عملکرد خوبی داشت ، ساده نیست که بتوانی خودت را به بازی در سه نقطه از زمین وفق بدهی. بازگشت به بازی بعد از یکماه مصدومیت همیشه روی کیفیت شما تاثیر منفی می گذارد.در ضمن مشکلات مربوط به خرید وی نیز تاثیر گذار بودند ، او مجبور به ارائه توضیحات بود و تمرکز وی روی مسائل غیر ورزشی در افت مقطعی وی موثر بود.


http://static.foxsports.com/content/fsc/img/2013/08/21/082113-Timely-Work-BR-PI_201308211942116_660_320.JPG

ترجیح میدهید وسط هفته به بازیکنان استراحت بدهید یا فشار تمرینات تا روز بازی در برنابئو ادامه داشته باشد؟

خیر، یک هفته تمرین کردن برای آن بازی به هیچ وجه ضرر ندارد .

ایجاد انگیزه در بین بازیکنان در جام باشگاهها راحتتر از لیگ است؟

به هیچ وجه ! شما هرگزدر مورد فوتبالیستهایی که عادت به بازی در چنین شرایطی دارند نیاز به ایجاد انگیزش نیستید، انها ممکن است که در یک بازی خوب و در یک بازی بد بازی کنند ، اما هیچ ربطی به فضا و کیفیت رقابتها ندارد.

اما بارسا در بازیهای مهم و کلیدی خود به پیروزی میرسد برعکس بازیهای بنظر کم اهمیت.

عادلانه نیست اگر بخواهیم شایستگی سوسیه داد و وایادولید را نادیده بگیریم  در بسیاری از بازیها بخوبی ظاهر شدیم و در برخی ناامید کننده بودیم. اینگونه نیست که ما در دو فضای مختلف بسر میبریم.باید همیشه با کیفیت باشیم چه حریفمان مهم باشد چه نه.

چگونه برای این بازی تمرکز کرده اید؟

هفته سختی را پس از شکست در مقابل وایادولید داشتیم ، زودترتمرین کردیم چون این اولی بار است که در این فصل در خانه ساعت 5 عصر بازی می کنیم و فکر میکنم که صحیح بود که زمان تمریناتمان را عقب ببریم.


http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/7a8fc31a481.jpg


لیست ورود و خروجی که منتشر شده روی عملکرد بازیکنان تاثیرگذار بوده است؟

بازیکنان من بخوبی می دانند که همه انچه در رسانه ها منتشر می شوند ، صحیح نیستند.هیچ چیز ذهن انها را مشغول نکرده است و من هم دخالتی نمیکنم چون در واقع چیز مهمی نیست. تمام تمرکز من روی هر چه بهتر تمام کردن این فصل است. در مورد فصل بعد ، هیچ اظهار نظری نمیکنم. نمیتوانم در مورد این مسائل با تک تک نفرات صحبت کنم.

به چه دلیلی از تیم جوانان کسی را برای پست دفاع مرکزی دعوت نمیکنید؟

این مشکل را به کمک ادریانو ، بوسکتس و سانگ میتوان حل کرد.


بعنوان اخرین سوال؛ لالیگا هنوز در دسترس است؟

با جدیت آن را دنبال میکنیم .بخصوص که با دورقیب اصلیمان بازی خواهیم داشت ، هنوز 33 امتیاز دیگر باقی مانده است و فاصله ما انقدرها نیست که نتوان جبرانش کرد.

ترجمه: رضا سیف

 

     
آی اسپورت
2014-03-15 19:05:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر