فهرست
هشدار یحیی به بازیکنانش؛ غافلگیر نشویم!
هشدار یحیی به بازیکنانش؛ غافلگیر نشویم!

هشدار یحیی به بازیکنانش؛ غافلگیر نشویم!

آی اسپورت – یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل مس نوین کرمان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: خوشحالم در این شهر با صفا هستم. جا دارد از هواداران پرسپولیسی در کرمان تشکر کنم که استقبال خیلی خوبی از تیم داشتند. اولین بازی جام حذفی است و در جام حذفی شگفتی زیاد است. باید اولین بازی را با قدرت شروع کنیم.

وی افزود: جام حذفی میانبر خوبی برای گرفتن یک جام قهرمانی است و ما آماده این جام هستیم تا با قدرت شروع کنیم. مس نوین در پنج،‌ شش بازی آخرش عملکرد خوبی در جام حذفی و لیگ دسته دوم داشته و اینطور نیست که بازی راحتی در پیش داشته باشیم. قطعاً جوانان با انگیزه این تیم با مربی خوبی که دارند می‌خواهند خودشان را مقابل ما نشان دهند که این هم طبیعی است.

گل‌محمدی یادآور شد: باید خیلی تمرکز خوب و عملکرد خوبی داشته باشیم. جام حذفی، جام غافلگیری است و نباید مقابل مس نوین غافلگیر شویم. باید با تمرکز و انرژی زیاد بازی کنیم تا برنده باشیم. با بچه‌ها در این مورد صحبت کردیم و باید مراقب باشیم تا اتفاقات ناخوشایند در این بازی نیفتد. آماده این بازی هستیم و تمرینات خوبی داشتیم. بازیکنان هم انگیزه زیادی دارند تا موفق باشیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه آیا برای این دیدار محروم و مصدومی دارد یا خیر؟ گفت: خوشبختانه همه بازی‌ها آماده و سرحال هستند و مشکلی از این بابت نداریم.

گل‌محمدی در واکنش به این پرسش که آیا با تمام بازیکنان به کرمان سفر کرده و در این دیدار از مغانلو و ترابی استفاده خواهد کرد یا خیر؟ عنوان کرد: تمام بازیکنان را با خودمان آوردیم. فردا مشخص می‌شود چه بازیکنانی بازی می‌کنند.

     
آی اسپورت
2021-03-11 20:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر