فهرست
افشارزاده: خود ریوالدو 80 هزار را دلار گرفته است
افشارزاده: خود ریوالدو 80 هزار را دلار گرفته است

افشارزاده: خود ریوالدو 80 هزار را دلار گرفته است

آی اسپورت - درحالی که همگان تصور می‌کردند ۸۰ هزار دلار قرارداد ریوالدو به مدیر برنامه‌هایش داده شده افشارزاده اعلام کرد این پول را خود این بازیکن گرفته و به این ترتیب کلاف پیچیده‌تر شد. اگر حرف افشارزاده مدیر عامل باشگاه استقلال درست باشد و آنها ۸۰ هزار دلار را به خود ریوالدو داده و رسیدش را گرفته باشند باید گفت کلاف این ماجرا سر درگم‌تر از قبل خواهد شد.
برخی منتقدان این داستان معتقدند که استقلال نباید هشتاد هزار دلار را به مدیر برنامه‌ها و یا کس دیگری به جای ریوالدو باربوسا می‌داد و اتفاقا یکی از مهمترین انتقادهای پورحیدری از اتفاقات اخیر دقیقا همین نکته بود. او پرسیده بود چرا باید پول به مدیر برنامه‌های ریوالدو داده شود. چون اگر پول به خود ریوالدو داده شده باشد، بازگشت آن بعید و غیر ممکن به نظر می‌رسد. ریوالدو دو هفته قبل با استقلال تسویه کرده و از ایران رفته است و عملا نه دست استقلال و نه دست ارگان های نظارتی به او نمی‌رسد.
حالا پرسش این است که چرا با وجود آنکه ۸۰ هزار دلار در اختیار این بازیکن بود و برای فسخ قرارداد باید آن را عودت می‌داد، اجازه فسخ بدون تسویه صادر شد و این بازیکن برزیلی تهران را ترک کرد؟

منبع: مهر

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-18 11:51:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر