فهرست
دلیل نیمکت نشینی برهانی؛ دل به کار نمی‌دهد
دلیل نیمکت نشینی برهانی؛ دل به کار نمی‌دهد

دلیل نیمکت نشینی برهانی؛ دل به کار نمی‌دهد

آی اسپورت - آرش برهانی مهاجم ناراضی استقلال که بعد از اعتراض و قهر در هفته های گذشته به لیست 18 نفره بازی با استقلال برگشت و در کمال تعجب همگان در ترکیب اصلی مصاف با راه آهن قرار گرفت با وجود به ثمررساندن یکی از گل های این تیم در بازی جنجالی هفته هفتم در مشهد دوباره نیمکت نشین شد تا اوضاع و احوال نامساعدی در استقلال پیدا کند. پرویز مظلومی مقابل پدیده ترجیح داد از مهاجمانی همچون شهباززاده ، پروپچیچ و برزای در ترکیب سود ببرد اما برهانی باتجربه حتی برای چند دقیقه هم به میدان نفرستد تا نشان دهد چندان از وضعیت مهاجم کرمانی استقلال رضایت ندارد. 
مهاجمی که در بین طرفداران با لقب آرش آقای گل از محبوبیت خاصی برخوردار است در این فصل نیمکت نشین مهاجمان جوان تر استقلال شده و بعید است تا انتهای فصل وضعیتش از این بهتر شود چون از اردوی تیم خبر می رسد که کادر فنی ترجیح می دهند روی نفرات جوان تر خود سرمایه گذاری کنند تا برهانی بی انگیزه. یکی از مربیان استقلال در خصوص وضعیت برهانی گفت:« آرش از جمله بازیکنان خوش اخلاق تیم است اما متاسفانه در این چند هفته اصلا دل به کار نمی دهد. با نمایشی که او در دو هفته ابتدایی فصل داشت ما خیلی دل به توانایی های او بسته بودیم تا مشکلات مان در خط حمله از بین برود اما نمی دانم چرا بار دیگر با فراز و نشیب روبرو شد و چنان افتی کرد که عملا از سیستم و برنامه های تاکتیکی کادر فنی خارج شد».
البته این برای اولین بار نیست که برهانی در استقلال با چنین وضعیتی روبرو می شود چون فصل قبل هم بعد از چند بازی خوب در ابتدای فصل به یکباره از ترکیب خارج شد و کار به جایی رسید که در هفته های پایانی نامش در لیست 18 نفره هم قرار نمی گرفت.

منبع: ورزش سه

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-18 13:11:28
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۴
از همون اولشم مالی نبود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر