فهرست
فریم‌هایی از تصاویر دریبل گلرهای لیگ برتر: گاف و گل!
فریم‌هایی از تصاویر دریبل گلرهای لیگ برتر: گاف و گل!

فریم‌هایی از تصاویر دریبل گلرهای لیگ برتر: گاف و گل!

آی‌اسپورت- محسن فروزان بهترین روزهای فوتبالی‌اش را سپری می‌کند. فروزان پس از روزهای بحرانیِ پیش فصل و اخراج از استقلال، فصل را با شکست مقابل رحمتی استارت زد. اما در ادامه، هفته به هفته بهتر شد. حالا فروزان با دریافت چهار پنالتی، پنالتی‌گیرترین دروازه‌بان لیگ است. شماره یک سیاه‌جامگانی‌ها هر هفته چند فوق‌واکنش تماشایی هم دارد. محسن در این هفته بلای جان مثلث تهاجمی سپاهان هم شده بود. حالا در این روزها اعتماد به نفس فروزان هم سرجایش برگشته. فروزان در این روزها اقدام به دریبل مهاجمان حریف هم می‌کند.
داستان از هفته سوم شروع می‌شود. در دیداری که علیرضا بیرانوند در تیم مقابل پس از سرتوپ، قصد داشت عنایتی را از پیش روی بردارد که همین اعتماد به نفسش زیادی می‌کند و توپ را لو می‌دهد تا تک گل بازی به سود تیمِ فروزان به ثمر برسد.
حالا فروزان با تقلید از روی دست بیرانوند، در دو هفته اخیر دو بار اقدام به همین دریبل‌ها کرد. محسن در هفته هفتم مقابل سیاه‌جامگان با سرتوپی، مهاجم این تیم را از پیش روی برداشت. حالا او در دیدار این هفته هم مهدی شریفی را جا گذاشت. فروزان نشان داده نسخه کامل‌تری از سرتوپ را نسبت به بیرانوند یاد گرفته. دو فریم از دو سر توپ فروزان را مشاهده می‌کنید.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-18 15:21:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر