فهرست
سوشا محروم شد: صادقی دروازه‌بان پرسپولیس در لیگ و حذفی
سوشا محروم شد: صادقی دروازه‌بان پرسپولیس در لیگ و حذفی

سوشا محروم شد: صادقی دروازه‌بان پرسپولیس در لیگ و حذفی

آی اسپورت - پرسپولیس باید برای چهارمین بار در این فصل بخاطر محرومیت سوشا، ایمان صادقی را درون دروازه قرار دهد. فصل پیش، سوشا مکان و حنیف عمران‌زاده در دربی هفته آخر درگیر شدند و نتیجه آن، سه جلسه محرومیت هر دوی آن‌ها بود. برانکو در سه هفته ابتدایی لیگ ایمان صادقی را درون دروازه گذاشت و تیمش مجموعا 8 گل خورد. آماری وحشتناک، که صادقی را در صدر جدول بدترین دروازه‌بان‌های لیگ برتر قرار می‌دهد. حالا بعد از 5 بازی، مکانی دوباره محروم شده و صادقی باید به دروازه پرسپولیس برگردد.
مکانی در بازی جام حذفی مقابل ملوان دو کارته شد و مرحله یک چهارم نهایی با ذوب آهن را از دست داد. درگیری‌های حاشیه بازی، باعث شد پرونده او به کمیته انضباطی برود و این کمیته یک جلسه محرومیت اضافی برای گلر پرسپولیس در نظر گرفته است. محرومیتی که در لیگ برتر اعمال خواهد شد. خبر بد، اینکه رای کمیته انضباطی قطعی است و مکانی نمی‌تواند در کمیته استیناف درخواست تجدید نظر کند.


کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-18 15:41:10
نظر دهید

۳ نظر
محمد
يكشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۹
نگارنده پرسپولیسی. خبر بد برای شما خبر بد است. برای من که طرفدار استقلال هستم خیلی هم خبر خوبیه. ناراحت نباش قلم قرمز. برو تو وبلاگ هواداری کار کن نه اینجا.
شاهین
يكشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۳
برای من هوادار پرسپولیس خبر چندان بدی نیست
صادقی در بازی با ذوب آهن در جام حذفی دروازه بان تیم است و بازی با سیاه جامگان هم می تواند حکم تمرین و افزایش اعتماد به نفس را به همراه داشته باشد.
میر زارعی پور
جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
صادقی جوان هستند باید تمرینات بیشتری انجام بده تا به ایده ال برسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر