فهرست
حکم بعدی کمیته انضباطی: نورمحمدی دربی را از دست می‌دهد؟
حکم بعدی کمیته انضباطی: نورمحمدی دربی را از دست می‌دهد؟

حکم بعدی کمیته انضباطی: نورمحمدی دربی را از دست می‌دهد؟

آی اسپورت - سوشا مکانی با حکم کمیته انضباطی، بازی پرسپولیس و سیاه جامگان را از دست داد. حکمی که عصبانیت و انتقاد شدید برانکو را در پی داشت. حالا اعضای این کمیته گفته‌اند قصد رسیدگی به پرونده رضا نورمحمدی و محروم کردن او را هم دارد.
نورمحمدی در بازی پرسپولیس و صبا با قاسم دهنوی درگیری لفظی پیدا کرد و داور به هر دوی آن‌ها کارت قرمز نشان داد. الفاظ نامناسب نورمحمدی از طریق دوربین‌های تلویزیونی قابل لب‌خوانی بود. نورمحمدی بخاطر گرفتن کارت قرمز مستقیم،‌ بازی با سیاه جامگان را از دست داده اما عنایت‌الله دهمیانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون به تسنیم می‌گوید محرومیتی طولانی‌تر در انتظار او خواهد بود: «هنوز پرونده بازی پرسپولیس و صبای قم را ندیده‌ایم و این موضوع فردا بررسی خواهد شد. گزارش انضباطی این بازی ابتدای هفته به کمیته انضباطی آمد و بعد از بررسی رأی نهایی را خواهیم داد. تا کمیته انضباطی حکم ندهد و همه جوانب را در نظر نگیریم، حکمی مشخص نخواهد شد. باید ببینیم در این دعوا و ناسزاگویی چه کسی آغازکننده ماجرا بوده و بحث به کجا کشیده شده است. طبیعی است که این رفتارها محرومیت داشته باشد، چون اهانت به فوتبال،‌ بیننده‌های تلویزیونی و هواداران است.»
پرسپولیس سه هفته دیگر روبروی استقلال قرار می‌گیرد و در صورت افزایش محرومیت نورمحمدی از یک به بیش از سه جلسه، او دربی تهران را از دست خواهد داد.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-10-18 16:42:09
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۳
اومانیا بهتره
شاهین
يكشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۴
حاج محمدی دفاع استقلال هم فحشهای رکیکی به داور بازی با راه آهن داد
احیانن کسی می دونه احضارش کرده باشند یا نه؟ :(
امین
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۳۴
حاج محمدی حرفی نزد شما لنگیا جوسازی نکنین اصن برین لب خونی کنین
شایان
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۳۲
همونایی که توو تشکیلات فوتبال و ورزش ایران همه ی تصمیماتشون همیشه برای ضربه زدن به پرسپولیس بوده، الان فرصت رو مناسب دیدن که کمر تیم رو بشکنن. تیمی که درون خودش با فوت نوروزی، مدیر بی کفایت و بازیکنان بعضا بی کیفیت هزار و یک مشکل داره رو میخوان از ریشه بزنن وگرنه این همه بازی توو لیگ برگزار میشه و درش پر هست از این صحنه های فحاشی و اعتراض و درگیری، چرا فقط به پرسپولیس گیر میدن؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر