فهرست
دورتموند 1-2 گلادباخ؛ فریادهای بی اثر کلوپ بر سر داور
دورتموند 1-2 گلادباخ؛ فریادهای بی اثر کلوپ بر سر داور

دورتموند 1-2 گلادباخ؛ فریادهای بی اثر کلوپ بر سر داور

آی اسپرت- بوروسیا دورتموند در هفته 25ام بوندس لیگا میزبان بوروسیا مونشن گلادباخ بود. 


نیمه نخست این بازی با حملات دامنه دار دورتموند آغاز شد بوروسیایی ها با اینکه از حضور رویس و میکیتاریان در این دیدار بی بهره بودند موفق شدند در چند صحنه دروازه گلادباخ را تهدید کنند که در مهمترین شانس آن ها را اوبامیانگ با شوت زیبا به سمت دروازه گلادباخ خلق کرد که با بدشانسی به تیرک افقی دروازه تراشتیگن برخورد کرد.


گلادباخ در نیمه نخست بیشتر در فکر ضد حملات بود. حضور رافائل، پاتریک هرمان و مکس کروزه خط حمله ی شاگردان فاوره را زهردار تر کرده بود همکاری رافائل و هرمان در دقیقه 32 گل نخست گلادباخ را شکل داد.

رافائل زننده ی گل نخست گلادباخBild

گل دوم گلادباخ با ضربه کروزه


در ادامه بازی هم تنها چند دقیقه پس از گل اول با استفاده از ضد حمله و با همکاری دوباره رافائل و هرمان این بار نوبت به کروزه رسید تا با دو بار تو سر توپ زدن وایدن فلر و پیژچک را از میان بردارد و گل دوم گلادباخ را به ثمر برساند.


نیمه دوم را دورتموند با حملات همه جانبه آغاز کرد اما درخشش تراشتیگن و بی دقتی بازیکنان دورتموند مانع از آن شد که شروع خوب وستفالنی ها به نتیجه یرسد.


ضربه فنی و زیبای روبرت لواندوفسکی را تراشتیگن به زیبای مهار کرد و ضربه ی سر گروس کروتز هم در حالیکه بدون مزاحم در جلوی دروازه به توپ نواخته شده بود راهی اوت شد.


گلادباخ همانند نیمه نخست روی ضد حملات برنامه داشت و چند شانس خوب هم بدست آوردند که ضربه ی کروزه را وایدن فلر به خوبی مهار کرد و ضربه ی والی هرمان هم با اختلاف کمی به اوت رفت.


اخراج بچه گانه ی نوردویت از حواشی مهم این بازی بود او که کارت نخست خود را به دلیل ضربه زدن به توپ پس از سوت داور دریافت کرده بود با تکل از پشت بازیکن دورتموند را متوقف کرد تا تنها در یک دقیقه دو کارت دریافت و از بازی اخراج شود.


پس از ده نفره شدن، فشار دورتموند افزایش یافت تا اینکه میلوش یوییچ موفق شد در برگشت ضربه ی کرنر دروازه تراشتیگن را باز کند.


گل دورتموند توسط یوییچ بازیکن تعویضی کلوپ


پس از گل در چند صحنه بازیکنان دورتموند به خطای هند پنالتی معتقد بودند اما داور بازی این برخورد ها را خطا تشخصی نداد تا اعتراض شدید کلوپ در کنار زمین موجب اخراج او شود.


     
آی اسپورت
2014-03-15 20:47:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر