فهرست
نکته آماری: پدیده رکورد استقلال را خراب کرد/ خیری، قاتل آبی‌ها
نکته آماری: پدیده رکورد استقلال را خراب کرد/ خیری، قاتل آبی‌ها

نکته آماری: پدیده رکورد استقلال را خراب کرد/ خیری، قاتل آبی‌ها

استقلال 5 بازی است که از رقبای خود در لیگ برتر شکست نخورده و آخرین باخت آن ها به هفته سوم و بازی مقابل ذوب آهن در تهران برمی گردد. هفته هشتم لیگ برتر ایران به پایان رسید و در یکی از حساس ترین بازی ها دو تیم پدیده و استقلال به تساوی 1-1 رضایت دادند. در ادامه به نکات آماری جالب این مسابقه اشاره خواهیم داشت.
0:
پدیده تاکنون 4 بازی خانگی را پشت سر گذاشته که حاصل آن دو برد و دو مساوی بوده و به این ترتیب آن ها هنوز در خانه شکستی را تجربه نکرده اند. 
در طرف مقابل استقلال هم در 4 بازی خارج از خانه اش به 3 برد و یک تساوی دست پیدا کرده و هنوز با شکست از زمین خارج نشده است.
1:
استقلال برای اولین بار در یک بازی خارج از خانه به برتری نرسید و به تساوی دست پیدا کرد. شاگردان مظلومی پیش از این تیمهای استقلال اهواز، سیاه جامگان و گسترش فولاد را در خانه هایشان شکست داده بود.
2:
مهدی خیری برای دومین بار پیاپی در دو سال اخیر با لباس پدیده دروازه استقلال را در مشهد باز کرد.
همچنین استقلال که تا هفته هفتم طعم تساوی را نچشیده بود در دو بازی اخیر خود مقابل راه آهن و پدیده به گرفتن یک امتیاز راضی شده است. نکته جالب این است که در هر دو تقابل، استقلال بازی باخته را مساوی کرد.
رحمتی برای سومین هفته پیاپی موفق به ثبت کلین شیت نشد.
پدیده نیز سومین هفته بدون شکست خود را پشت سر گذاشت.
3:
استقلال و پدیده تاکنون در لیگ برتر سه بار مقابل هم قرار گرفته اند که هر سه دیدار با نتیجه مساوی به اتمام رسیده و برنده ای نداشته است.
5:
استقلال 5 بازی است که از رقبای خود در لیگ برتر شکست نخورده و آخرین باخت آن ها به هفته سوم و بازی مقابل ذوب آهن در تهران برمی گردد.
     
آی اسپورت
2015-10-18 18:52:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر