فهرست
گزارش رو: جهانبازی، کابوسی که برای استقلال تعبیر شد
گزارش رو: جهانبازی، کابوسی که برای استقلال تعبیر شد

گزارش رو: جهانبازی، کابوسی که برای استقلال تعبیر شد

آی اسپورت- انتخاب داور استقلال و استقلال خوزستان قرار نبود حاشیه‌ای داشته باشد اگر منصورخان پورحیدری فقط چند ساعت قبل از اعلام داوران به یدالله جهانبازی حمله نمی‌کرد. استقلالی‌ها که به خاطر یک اشتباه نه چندان بزرگ از داور بازی با پدیده حسابی سروصدا راه انداختند که ای داد و ای هوار دیدید علیه ما هم اشتباه کردند و به دنبال این بودند تا جو این چند هفته که همه اعتقاد داشتند داوری‌ها به نفع استقلال است را برگردانند اشتباه بزرگی مرتکب شدند. پورحیدری امروز صبح در مصاحبه‌ای گفت:« برخی از داوران ضعیف پس از پایان دیدار استقلال و پدیده اظهار نظر کرده‌اند که داوری به سود استقلال بوده و جو بدی علیه استقلال ایجاد کردند. در صورتی که در این دیدار، اشتباهات داوری برای هر دو تیم بود. یکی از داوران اظهارنظر بی‌موردی کرد و تعجب می‌کنم که یک نفر به خانواده‌اش توهین کرده است.»
جهانبازی داور مورد نظر پورحیدری بود. او در برابر صحبت‌های سرپرست استقلال ساکت ننشست و با این که ممنوع‌المصاحبه بود گفت:« وقتی پورحیدری با این همه تجربه این گونه صحبت کرده، دیگر حرفی برای گفتن ندارم. اگر منظور پورحیدری من بوده باشم، برای او متاسفم.»
بعد از این مصاحبه‌ها فقط یک اتفاق می‌توانست کابوس آبی‌های تهران باشد. آن کابوس هم به وقوع پیوست و جهانبازی به عنوان داور این هفته بازی استقلال انتخاب شد! استقلالی‌ها که حسابی از این اتفاق ترسیده‌اند با مصاحبه‌های متعدد در این چند ساعت تمام تلاش خود را می‌کنند تا به هر نحوی که شده با تحت فشار قراردادن کمیته داوران از این کابوس جلوگیری کنند. اتفاقی که بعید است بیفتد و شاگردان مظلومی باید با قضاوت جهانبازی به مصاف استقلال خوزستان بروند.

کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-18 20:06:06
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۹:۱۸
خفه شو بیشرف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر