فهرست
قل گلزن برادران محمدی: آقای گل شوم جایزه‌ام را به هانی می‌دهم
قل گلزن برادران محمدی: آقای گل شوم جایزه‌ام را به هانی می‌دهم

قل گلزن برادران محمدی: آقای گل شوم جایزه‌ام را به هانی می‌دهم

آی اسپورت- دوقلوهای محمدی هم در این دیدار نمایش بسیار مطلوبی ارائه دادند. میلاد پاس گل داد و مهرداد هم 2 گل تماشایی زد. جالب آنکه میلاد محمدی قبل از بازی پیش‌بینی کرده بود که مهرداد در دقیقه 24 گل می‌زند و از قضا همین اتفاق هم افتاد! این مصاحبه خبرورزشی با مهرداد محمدی، صدرنشین گلزنان لیگ پانزدهم، را بخوانید:
مدافع آخرمان مثل کامپیوتر استاینکه من گل زدم، به همکاری همه دوستان و همبازیانم برمی‌گردد. شاید کار من نوعی دیده شود اما راه‌آهن یک تیم است. دلم می‌خواهد همین جا بگویم ابراهیم کریمی مدافع آخر ما یکی از بهترین و سرعتی‌ترین مدافعان ایران است اما چون کم‌حرف است، کارش دیده نمی‌شود. باور کنید او در دفاع آخر مثل کامپیوتر عمل می‌کند و خیلی هم آقاست. آقا بهادر، آقا سیامک، آقا امین و همه بچه‌ها زحمت می‌کشند تا گلی به ثمر برسد.

اقای گل شوم جایزه‌ام را به هانی می‌دهم
به آقای گلی فکر می‌کنم اما اتفاقاتی پیرامون من می‌افتد که ذهنم را مشغول می‌کند. همین فوت مرحوم هادی نوروزی که همه را شوکه کرد. آقا! شاید تا قبل از بازی با استقلال اهواز اصلاً توی نخ آقای گلی نبودم اما حالا می‌خواهم یک کاری کنم و نمی‌دانم رسانه‌ای کردن آن درست است یا نه؟ اگر خدا بخواهد و با کمک بچه‌های راه‌آهن یزدان بتوانم آقای گل شوم، می‌خواهم جایزه‌ام را که کفش طلاست، تقدیم هانی پسر مرحوم هادی نوروزی کنم. با دیدن عکس و فیلم‌های پسر هادی نوروزی گریه‌ام درآمد. اصلاً چه کسی فکر می‌کند یک قهرمان و کاپیتان یک تیم بزرگ مفت مفت از بین برود؟ می‌خواهم به هانی بگویم من هم مثل سایر همبازیان پدرت عموی تو هستم. پرویز مظلومی، سیدمهدی رحمتی، وحید طالب‌لو و سایر بزرگان و عزیزان استقلالی که در مراسم مختلف درگذشت هادی نوروزی شرکت کردند. این اتفاق تلخ همه را متأثر کرد و من هم همین‌‌طور.
دنبال نکات تازه‌ای در فوتبال هستم
من دانش‌آموز فوتبال ایران هستم و هر روز سر تمرینات از مربیان می‌خواهم نکات تازه‌ای یادم بدهند و ایرادات مرا برطرف کنند. در بازی قبل پیش‌بینی میلاد داداشم بود که در دقیقه 24 گل می‌زنم. انگار از قبل به او تلقین شده بود که در دقیقه 24 گل می‌زنم و اتفاقاً یاد خدابیامرز هادی نوروزی افتادم. خدا رحمتش کند. همان طور که گفتم این گل و اگر خدا خواست کفش آقای گلی را به پسر آن مرحوم تقدیم می‌کنم.

منبع: خبر ورزشی

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-10-18 23:07:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر