فهرست
کاستاکورتا: بالوتلی هیچ وقت بازیکنی در کلاس جهانی نمی شود
کاستاکورتا: بالوتلی هیچ وقت بازیکنی در کلاس جهانی نمی شود

کاستاکورتا: بالوتلی هیچ وقت بازیکنی در کلاس جهانی نمی شود

آی اسپورت- الساندرو کاستاکورتا، مدافع اسطوره ای باشگاه میلان، معتقد است ماریو بالوتلی به دلیل رفتارهایش، هیچ وقت به بازیکنی در کلاس جهانی تبدیل نخواهد شد.

بالوتلی که در ژانویه سال قبل از منچسترسیتی به میلان پیوست، بارها به دلیل حاشیه هایش خبرساز شد و در این فصل هم نتوانست انتظارات را برآورده کند.

هرچند او گزینه اصلی پراندلی برای خط حمله ایتالیا در جام جهانی 2014 است اما کاستاکورتا چندان به درخشش بالوتلی امیدوار نیست.

او به خبرنگاران گفت:" میلان می تواند روی بالوتلی فقط به عنوان یک بازیکن حساب کند و او نمی تواند به عنوان یک تکیه گاه در تیم موثر باشد.  

او یک ستاره نیست و به نظر من هرگز به یک بازیکن با کلاس جهانی تبدیل نخواهد شد."


http://i.imgism.com/wp-content/uploads/2014/02/Balotelli-hot-girlfriends.jpg..jpg

میلان به تازگی آلگری را اخراج و کلارنس سیدورف جای او را گرفت؛ مربی جوانی که در همین مدت کوتاه، نشان داد قصد دارد به بازیکنان جوان میدان داده و تیمی جوان بسازد.

کاستاکورتا در این مورد هم گفت:" به نظر من دو بازیکن مهم برای فصل بعد دارد، عادل تارابت و عادل رامی که هنوز نتوانستد خود را به خوبی نشان دهند. بعد از آن ها ریکاردو ساپونارا، آندرا پتاگنا و برایان کریستانته که هر سه آن ها محصولات آکادمی هستند و می شود روی آن ها حساب کرد.

 من نمی دانم چه کسی برای فصل بعد به میلان می پیوندد ولی این را می دانم که سیدورف خواهان بازیکنان جوان است به خصوص آن ها که تشنه موفقیت هستند."

     
آی اسپورت
2014-03-15 19:24:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر