فهرست
برهانی، شاهد نکونام علیه قلعه‌نویی/ آرش: رفته بودم آشتی بدهم!
برهانی، شاهد نکونام علیه قلعه‌نویی/ آرش: رفته بودم آشتی بدهم!

برهانی، شاهد نکونام علیه قلعه‌نویی/ آرش: رفته بودم آشتی بدهم!

آی اسپورت- تابستان سال گذشته امیر قلعه‌نویی به خاطر اظهاراتی که جواد نکونام درباره او در یکی از روزنامه‌ها داشت، به شعبه دوم فرهنگ و رسانه شکایت کرد.
به دنبال این شکایت پرونده‌ای درباره موضوع تشکیل شد و جواد نکونام روز ۲۸ آبان ۹۳ برای ارائه توضیحات در شعبه بازپرسی دادسرا حضور یافت.
شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه پس از بررسی اسناد و مدارک موجود در پرونده و توضیحات متهم، در ‌‌نهایت برای نکونام قرار منع تعقیب صادر و شکایت قلعه‌نویی را رد کرد اما این پایان کار نبود و قلعه‌نویی به قرار منع تعقیب اعتراض کرد و پرونده برای رسیدگی به اعتراض وی به شعبه۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت ارجاع شد.
تمام این اتفاقات در شرایطی رخ داد که نکونام بعد از این شکایت چندبار دیگرعلیه سرمربی وقت آبی‌پوشان مطالبی را عنوان کرد و بعد از نکونام نوبت این دفعه به آندرانیک تیموریان و حسین کعبی و فرهاد مجیدی رسید تا علیه امیر قلعه‌نویی مصاحبه کنند.
حالا بعد از گذشت چند روز از این اتفاق، وکیل قلعه‌نویی که در این مدت سعی داشت تا با شکایت از اتهام‌زنندگان، حقانیت موکلش را ثابت کند، در دادگاه کاپیتان سابق تیم ملی حضور یافت اما این‌بار جواد نکونام به همراه یک شاهد به دادگاه آمده بود؛ شاهدی آشنا به اسم آرش برهانی مهاجم استقلال که فصل گذشته به خاطر اینکه امیر به او اعتقاد نداشت حتی تا پای جدایی از استقلال پیش رفت و اگر پادرمیانی علی فتح‌الله‌زاده نبود چه بسا این اتفاق می‌افتاد.
در هر صورت روز گذشته جلسه دادگاه امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام ساعت ۱۱صبح در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه فرهنگ و رسانه برگزار شد و 2طرف صحبت‌های خود را که در جلسه قبلی عنوان کرده بودند، تکرار کردند.
به دلیل نداشتن زمان، قاضی پرونده دستور داد که رسیدگی به این پرونده به زمان دیگری موکول شود.
آرش برهانی که به همراه نکونام راهی دادگاه شده بود قرار بود به عنوان شاهد نکونام هرچه را که از قلعه‌نویی می‌داند، بیان کند که با افتادن دادگاه به زمان دیگر، این اتفاق دیروز نیفتاد.
آرش برهانی درخصوص حضورش در دادگاه فرهنگ و رسانه به همشهری ورزشی گفت: «من از فصل پیش تا الان که با شما صحبت می‌کنم، مصاحبه نکرده‌ام و نمی‌خواهم فعلا سکوت خود را بشکنم، به همین دلیل درخصوص حضور امروزم هم در دادگاه فرهنگ و رسانه نیز صحبت نمی‌کنم.» اما او ساعاتی بعد با خبرگزاری فارس حرف زد و گفت: «امروز فکر می‌کردم امیرخان هم به دادگاه می‌‌آید و به همین دلیل به دادسرا رفتم تا این‌دو را آشتی بدهم که البته آقای قلعه‌نویی نیامدند. هرگز قصد شهادت دادن برای نکونام را نداشتم. شکایت و شکایت‌کشی در ورزش کار اصلا خوبی نیست و من فقط می‌‌خواستم اگر کدورتی هست آن را برطرف کنم. هم امیر قلعه‌نویی و هم جواد نکونام از بزرگ‌های فوتبال ما هستند و اگر با هم اختلاف نداشته باشند، به نفع این رشته ورزشی است.»

منبع: همشهری ورزشی
     
آی اسپورت
2015-10-19 12:52:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر