فهرست
هادی عقیلی: دلایل ناراحتی محرم را می‌دانم، به او حق می‌دهم
هادی عقیلی: دلایل ناراحتی محرم را می‌دانم، به او حق می‌دهم

هادی عقیلی: دلایل ناراحتی محرم را می‌دانم، به او حق می‌دهم

آی اسپورت- هادی عقیلی کاپیتان دوم سپاهان نقش مهمی در بازگرداندن محرم نویدکیا به این تیم داشت. او در مورد این موضوع، نتایج ضعیف سپاهان در خانه و مسائل مختلف دیگر به سؤالات همشهری ورزشی پاسخ داده است.
 
مثل اینکه از دست دادن چند بازیکن باز هم به ضررتان شد.
دو فصل پیش 3بازیکن خودمان را در فاز تهاجمی از دست دادیم. آرش افشین و مجتبی جباری جدا شدند و یعقوب کریمی هم دچار مصدومیتی طولانی شد. متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده لازم را ببریم و در پایان لیگ، سهمیه آسیا را با تفاضل گل از دست دادیم و با اختلاف 2امتیاز هم قهرمان نشدیم. آن سال در نیم‌فصل دوم بهترین تیم بودیم اما نتوانستیم ضربه‌ای که در نیم‌فصل اول لیگ برتر خوردیم را جبران کنیم. پارسال هم 2بازیکن را به دلیل مشکل سربازی از دست دادیم ولی در پست آنها جانشین داشتیم و در نهایت قهرمان شدیم. حال امسال هم حاج‌صفی را از دست دادیم و هنوز هم مشکل پادوانی و پریرا حل نشده است.
 
تعطیلی لیگ چقدر بر روند تیمی شما تأثیر گذاشت؟
تعطیلی لیگ برتر همیشه برای تیم‌های بالای جدول بد است ولی برای تیم‌های پایین جدول خوب است، چون تلاش می‌کنند که از بحران بیرون بیایند. البته این تعطیلی‌ها در مجموع خوب نیست، ولی چاره‌ای نیست و باید کنار بیاییم. در ابتدای لیگ برتر باید فکری اساسی در این مورد صورت می‌گرفت. الان اعتراض کردن در مورد تعطیلی‌های لیگ برتر فقط غر زدن است و سازمان لیگ هم هیچ‌وقت برنامه‌اش را عوض نمی‌کند.
 
به نظر تو سپاهان از لحاظ فنی افت نکرده است؟
به هر حال غیبت چند بازیکن در تیم ما تأثیرگذار است ولی باز هم خوب بازی می‌کنیم. مثلا ما در بازی با صبا نمایش خوبی نداشتیم، ولی باید سیاه‌جامگان یا فولاد را قطعا می‌بردیم.
 
در مورد بازگشت نویدکیا و اینکه خودت نقش مهمی در این اتفاق داشتی، چه صحبتی داری؟
تنها چیزی که می‌توانم بگویم مربوط به غیبت اوست. من دلایل نبودن و ناراحتی محرم را می‌دانم و کاملا به این بازیکن حق می‌دهم. او لطف کرد که به تیم برگشت و کار خوبی انجام داد. سپاهان خانه محرم است؛ به معنای واقعی خانه محرم است. او حتی نسبت به خیلی از هواداران سپاهان، سپاهانی‌تر است. نویدکیا بیش از 20سال است که سپاهانی است و همیشه اسم او در کنار این تیم دیده می‌شود.

کد: 9411
  ۲  
آی اسپورت
2015-10-19 13:12:58
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۶
محرم جان ، هادی جان دوستتان دارم تا ابد
محمد
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
محرم و هادی، دو اسطوره دهه 80 و 90 سپاهان. مرسی بابت بودنتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر