فهرست
بنگر: بلایی که سر هادی آمد را سر رضا نورمحمدی نیاورید
بنگر: بلایی که سر هادی آمد را سر رضا نورمحمدی نیاورید

بنگر: بلایی که سر هادی آمد را سر رضا نورمحمدی نیاورید

آی اسپورت - در حالی که تصور می‌شد بازی پرسپولیس تهران و صبای قم در فضای بهتر و دوستانه‌تری آن هم در حضور هانی پسر مرحوم هادی نوروزی برگزار شود اما چنین نشد. درگیری بین رضا نور‌محمدی و قاسم دهنوی و اخراج این دو بازیکن و موارد حاشیه‌ای دیگر باعث اعتراض اغلب هواداران پرسپولیس شد. خواندن حرف‌های محسن بنگر مدافع با‌تجربه پرسپولیس درباره این اتفاقات خالی از لطف نیست.
ماجرای درگیری رضا نور‌محمدی و قاسم دهنوی چه بود؟ باور کنید اصلاً آن صحنه را ندیدم. من آن لحظه رفته بودم خط حمله تا روی ارسال‌ها تأثیر‌گذار باشم که ظاهراً آن اتفاق افتاد و عادل فردوسی‌پور هم هنگام گزارش گفت اُه اُه!
آخر حرف‌های رضا نور‌محمدی را لب‌خوانی می‌شد کرد. اصلاً جالب نبود... (شمرده شمرده و با طمأنینه) رضا عصبی بود. اصلاً همه ما عصبی و تحت فشار بودیم اما لطفاً همان بلایی که سر هادی نوروزی آمد خدای ناکرده سر رضا نور‌محمدی نیاورید. رضا این روز‌ها خیلی تحت فشار است.
چرا؟ به‌هرحال تا هفته هفتم هادی خدابیامرز کاپیتان بود و فشاری روی رضا احساس نمی‌شد اما الان شرایط تغییر کرده است. الان وظایف جدیدی به نور‌محمدی محول شده که واقعاً سنگین است. به‌هرحال باید به رضا کمک کرد. چه یک‌سری بخواهند و چه نخواهند رضا نور‌محمدی کاپیتان پرسپولیس است.
شاید امروز پشیمان باشد اما از کاپیتان پرسپولیس با آن همه تجربه انتظار می‌رود مراقب رفتار و گفتارش در زمین باشد. حق با شماست اما چرا فقط صحبت‌های رضا لب‌خوانی شد؟ در بازی استقلال و راه‌آهن یکی از مدافعان تیم رقیب ما هم فحاشی کرد، چرا آن لحظه کسی واکنش نشان نداد؟ چرا حرف‌های او لب‌خوانی نشد؟
فرق می‌کند! بازی شما با پرسپولیس قرار بود به نوعی گرامیداشت یاد و خاطره زنده‌یاد هادی نوروزی باشد. با خود رضا هم شب گذشته صحبت کردم. به او هم گفتم که تا دیروز شرایط فرق می‌کرده و حالا که کاپیتان شدی باید بیشتر مراقب باشی و خودت را کنترل کنی.
نظر رضا نور‌محمدی چه بود؟ او هم قبول کرد که اشتباه کرده است. به ‌هر حال اتفاقاتی افتاد که رضا را عصبی کرد.

منبع: خبر ورزشی

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-19 13:50:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر