فهرست
تکذیبه‌ای که زود از سایت باشگاه استقلال حذف شد!
تکذیبه‌ای که زود از سایت باشگاه استقلال حذف شد!

تکذیبه‌ای که زود از سایت باشگاه استقلال حذف شد!

آی اسپورت - درحالی که سایت باشگاه استقلال به نقل از آرش برهانی مصاحبه این بازیکن با چند خبرگزاری را تکذیب کرده بود، دقایقی بعد این تکذیبه را حذف کرد! 
آرش برهانی مهاجم باسابقه تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه به همراه جواد نکونام و وکیل امیر قلعه‌نویی در دادگاه حاضر شد. وی پس از این جلسه دادگاه که به منظور رسیدگی به شکایت قلعه نویی از نکونام تشکیل شده بود با چند خبرگزاری گفتگو و تاکید کرد که هدفش از حضور در این دادگاه واسطه شدن برای آشتی طرفین بوده است.
آرش برهانی گفت: هدف من این بود که بتوانم این دو را با هم آشتی دهم اما آقای قلعه نویی در این جلسه حضور نداشتند. بنده به عنوان شاهد در این دادگاه حاضر نشدم و تنها برای آشتی دادن رفته بودم.
این بازیکن در گفتگو با چند رسانه دیگر نیز چنین اظهار نظری را مطرح کرد اما صبح روز دوشنبه سایت رسمی باشگاه استقلال با انتشار خبری گفتگوی برهانی را تکذیب کرد و حتی توصیه‌های اخلاقی به رسانه‌ها را روی خروجی‌اش قرار داد.
 

 
در متن خبر سایت باشگاه استقلال آمده بود: «روابط عمومی باشگاه استقلال در ابتدای فصل جهت ایجاد فضای سالم رسانه‌ای طی بیانیه‌ای از تمامی رسانه ها درخواست کرده بود از انتشار چنین اخباری خودداری کنند اما متاسفانه برخی از رسانه‌ها همچنان بر مواضع خود برای بر هم زدن این فضای رسانه‌ای تاکید دارند. باشگاه استقلال در صورت تکرار اخباری از این دست، حق پیگیری حقوقی ماجرا را برای خود محفوظ می داند.»
روابط عمومی باشگاه استقلال اما دقایقی بعد این خبر را روی سایت این باشگاه حذف کرد! اینکه باشگاه ابتدا مصاحبه برهانی با چند خبرگزاری را تکذیب می کند و بعد تکذیبه خودش را حذف می کند هم جای سوال دارد و مشخص نیست در این باشگاه چه اتفاقاتی رخ داده است.
باشگاه استقلال در شرایطی مصاحبه با برهانی را تکذیب کرده بود که گفته می‌شود این بازیکن در تماس با باشگاه ضمن انتقاد از تکذیب مصاحبه اش عنوان کرده اگر این مشکل حل نشود موضوع را با مسئولان در میان خواهد گذاشت.

منبع: مهر

کد خبر:9402
 
     
آی اسپورت
2015-10-19 14:05:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر