فهرست
برنامه قلعه‌نویی در کی‌یف؛ ملاقات با آقای خاص
برنامه قلعه‌نویی در کی‌یف؛ ملاقات با آقای خاص

برنامه قلعه‌نویی در کی‌یف؛ ملاقات با آقای خاص

آی اسپورت – امیر قلعه نویی دوباره با علی فتح الله زاده و دیگر اپوزیسیون استقلال بار سفر به خارج از کشور بستند ؛ این بار به مقصد کیف. قلعه نویی برای دومین بار در یک ماه گذشته با علی فتح الله زاده همراه شد تا روابط سرد و تیره ۲ سال گذشته شان دوباره صمیمی شود و نشان دهد به همراه گروه ۵ نفره ای که دارند ، به آینده و بازگشت به استقلال فکر می کنند. قلعه نویی با امیدوار رضایی علی فتح الله زاده ، مهدی پرهام و علی امیری راهی کیف اوکراین شدند تا چهارشنبه شب در ورزشگاه کیف ، بازی دینامو برابر چلسی را ببینند. چلسی که مربی اش مربی مورد علاقه امیر قلعه نویی است. قلعه نویی دو سال قبل و در دل انتقادهایی که به گفته هایش می شد ، مدام از ژوزه مورینیو نقل قول می آورد. از سرمربی وقت رئال مادرید. قلعه نویی از ۵ سال قبل مدام از فوتبال با دو نیمه متفاوت سخن می گفت. حرفی که با انتقاد رسانه ها مواجه شده بود تا اینکه او از دل حرف های مورینیو ، این جمله پیدا کرد:«بازی دو نیمه متفاوت داشت» .
از آن روز به بعد قلعه نویی با اعتماد به نفس بیشتری از مبحث فنی اش می گفت:«بفرمایید ، ۵ سال ما می گفتیم بازی دو نیمه متفاوت داشت ، یک سری مسخره می کردند اما الان دیدید که مورینیو هم این جمله را می گوید.» قلعه نویی حالا این فرصت را دارد تا مربی مورد علاقه اش را از نزدیک ببیند. او به دعوت یکی از دوستانش که پیشتر هم اردوی استقلال را در اوکراین برگزار کرده بود ، راهی کیف شده است تا یک بازی زیبا در لیگ قهرمانان اروپا را از نزدیک ببیند. همزمان با سفر او ، دوستان دیگر قلعه نویی با باشگاه چلسی و نمایندگان این سرمربی سرشناس مکاتباتی داشتند. البته ایمان عالمی از نزدیکان قلعه نویی می گوید:«من با باشگاه چلسی مکاتبه ای نکردم و در جریان نیستم اما با توجه به آشنایانی که آقای قلعه نویی دارند ، این دیدار خیلی هم دور از ذهن نیست.»
قلعه نویی پیشتر با خیلی از مربیان بزرگ دنیا دیدارهایی داشته و با آنها دقایقی درباره فوتبال حرف زده و البته حتما دیدارش با مورینیو هم کلی نکته جدید برایش خواهد داشت که به محض بازگشت به تهران و در صورت برگزاری این دیدار ، از آنها رونمایی خواهد کرد.

منبع: خبر آنلاین

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-10-19 14:15:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر