فهرست
سوال روز: قطبی خودش را پیشنهاد می‌دهد؟
سوال روز: قطبی خودش را پیشنهاد می‌دهد؟

سوال روز: قطبی خودش را پیشنهاد می‌دهد؟

آی اسپورت - پرسپولیس، تراکتورسازی و تیم امید. افشین قطبی، آلترناتیو همیشگی تیم‌های بزرگ ایرانی است. مربی خوش اشتها، که بعد از اخراج مربیان بزرگ توسط مدیربرنامه‌هایش به عنوان گزینه اصلی این تیم‌ها مطرح می‌شود. مدیربرنامه‌های قطبی، اخیرا از پیشنهاد تیم امید به سرمربی سابق تیم ملی صحبت کرده است. پیشنهادی که کاشانی شدیدا آن را تکذیب می‌کند و کار مدیربرنامه‌های قطبی را اخلاقی و انسانی نمی‌داند. پیش از این، نزدیکان قطبی پیشنهاد تراکتورسازی به او را هم تایید می‌کردند اما مسئولان باشگاه تبریزی اعلام کردند نام قطبی فقط در حد یک گمانه‌زنی مطرح شده و دو طرف هیچ تماس یا مذاکره‌ای نداشتند.
فصل پیش، نژادفلاح برانکو و قطبی را به عنوان گزینه‌های اول و دوم جانشینی درخشان مطرح کرد. برانکو به سرخپوشان جواب مثبت داد و طبیعتا پرسپولیس سراغ گزینه دوم نرفت، اما قطبی در مصاحبه ادعا کرد گزینه اصلی پرسپولیس بوده اما بعضی‌ها اجازه ندادند روی نیمکت این تیم بنشیند. این ادعا هم خیلی زود توسط نژادفلاح تکذیب شد.
اعلام آمادگی برای همکاری، شغل جدید قطبی است. مربی که کیلومترها دورتر از ایران در کوراسائو، دلش می‌خواهد روی نیمکت یک تیم بزرگ بنشیند و به همین دلیل مذاکرات انجام نشده را هم تایید می‌کند. اگر نقل قول کاشانی درست باشد، قطبی اولین مربی دنیاست که به جای گرفتن پیشنهاد، خودش را پیشنهاد می‌دهد: «من تماسی با این مربی نداشتم. دوستی به نام حاج‌باقر (مدیر برنامه قطبی) به فردی به نام رسایی پیامک داده که قطبی حاضر به همکاری است، که فکر می‌کنم این کار اخلاقی و انسانی نیست.»


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-19 16:12:51
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۲
حالا بد نیست گفته بشه خاکپور بدون هیچ روزمه‌ای با اون قرارداد عجیب و تحقیرآمیز چطور سرمربی تیم امید شده. وگرنه قطبی کسی هست که هنوز تجربه سرمربیگری نداشت کاشانی و استیلی بدو بدو برای مذاکره باهاش رفتن دوبی. انگار این کینه کاشانی و استیلی و البته شما روزنامه نگاران شریف از قطبی تمومی نداره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر