فهرست
ده نکته از هفته یازدهم: تقابل گل‌زن‌ها و گل‌نزن‌ها
ده نکته از هفته یازدهم: تقابل گل‌زن‌ها و گل‌نزن‌ها

ده نکته از هفته یازدهم: تقابل گل‌زن‌ها و گل‌نزن‌ها

آی‌اسپورت- ده نکته از هفته یازدهم لیگ یک را می‌خوانید.

 نفت آبادان با شش تساوی از ده مسابقه رکوردار تساوی در لیگ است. حریف امروز این تیم هم با پنج تساوی در تعقیب نفتی‌ها است. این بازی مساوی است؟

ایرانجوان بوشهر تا به حال موفق به شکست نساجی نشده. ایرانجوان سال 1327 و نساجی 1338 تاسیس شدند و دیدار قدیمی‌های لیگ هم هست.

گلگهر با پنج گل زده ضعیف‌ترین خط تهاجمی لیگ را در اختیار دارد و مس کرمان هم با هفت گل خورده، یکی از بهترین مدافعان لیگ است. باید منتظر یک کلین‌شیت دیگر از مس باشیم.

 دو تیم پاس و آلومینیوم که این هفته دست به تغییر سرمربی زدند باید رو در روی هم قرار بگیرند. هر چند که پاس با شرایطی عجیب مهابادی را به تیم بازگرداند.

روزهای سخت خیبر ادامه دارد. این تیم پس از روزهای خوب ابتدای فصل، هفته گذشته مغلوب داور دیدار با خونه‌به‌خونه شد و در این هفته هم باید مقابل پیکان قرار بگیرد.

شهرداری اردبیل و مس رفسنجان وضعیت مشابه‌ای در ایجاد بحران دارند. اردبیلی‌ها ربیعی را بیرون کردند و مسی‌ها هم اولین شکست خانگی را تجربه کردند. هر کدام در این دیدار بازنده باشند باید منتظر بحرانی دیگر باشند.

ماشین سازی با 17 گل زده بهترین خط حمله و داماش با 16 گل خورده ضعیف‌ترین دفاع لیگ را در اختیار دارد. بازگشت نادر دست نشان به رشت را باز هم با سه امتیاز بدانیم؟

نفت مسجدسلیمان در این فصل فقط 5 گل زد که چهارتای آن را فرشید علیزاده به ثمر رسانده. گیتی‌پسند برای کسب امتیاز در دیدار امروز فقط کافی است حواسش به علیزاده باشد.

پارسه تا هفته دهم، 15 گل خورده و فجرسپاسی فقط چهار گل دریافت کرد. با نتایج چند هفته اخیر باید فجری‌ها را صدرنشین پایان این هفته هم بدانیم.

ده گل فولاد یزد را ده بازیکن مختلف به ثمر رساندند. حواس بابلی‌ها به یازدهمین بازیکنِ فولاد باشد. تمرکز فولادی‌ها هم روی داوری باشد که هفته‌های قبل حریفان خونه‌به‌خونه را زمین‌گیر کرده.
 
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-19 17:44:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر