فهرست
حکومت نظامی در تبریز: اعتراض = اخراج!
حکومت نظامی در تبریز: اعتراض = اخراج!

حکومت نظامی در تبریز: اعتراض = اخراج!

آی‌اسپورت- باشگاه تراکتورسازی در این فصل به خاطر جذب بازیکن-سربازهای زیاد با مشکل مالی مواجه نیست. بیشتر بودجه این باشگاه ذخیره شده. بازیکن سربازی‌های تیم که قرارداد ناچیزی دارند و همه پول به سایر بازیکنان می‌رسد. در این فصل در ابتدا به مرهداد طهماسبی که تنها خرید گران‌قیمت ایرانی این تیم بود، حدود 30% از مبلغ قرارداد را به عنوان پیش‌پرداخت دادند. بازیکن‌های خارجی تیم هم حدودا همین مقدار دریافتی داشتند. فقط سه بازیکنی که از سال گذشته طلب داشتند پولی دریافت نکردند. میرهانی هاشمی که به خاطر بازی‌های ضعیفش اگر اعتراضی کند با واکنش تی‌تی‌ها مواجه خواهد شد و فعلا روزه سکوت گرفته. محمد ایرانپوریان هم به حرمت بازوبند کاپیتانی و بزرگی در تیم اعتراضی نکرده. فقط خالد شفیعی است که به شرایطش در تیم معترض بود. خالد مذاکرات ابتدای فصل را در اعتراض به بی‌پولیِ مدیران به روزنامه‌ها گفت. همین موضوع خشم مدیران این باشگاه را به همراه داشت. حالا پس از کش و قوس‌های فراوان شنیده شده که مدیران تراکتورسازی به تونی دستور اخراج این بازیکن را داده‌اند. تونی هم به همین خاطر است که در دو بازی اخیر حتی خالد شفیعی را در بین 18 بازیکن هم قرار نمی‌دهد. این جریمه خالد نسبت به اعتراض به مدیران باشگاه است.

کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2015-10-19 20:41:52
نظر دهید

۳ نظر
تبریز اوغلو
دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴، ۲۲:۱۴
مدیران تیم اشتباه کرده اند بازیکنی به غیرت خالد را اخراج کنند. این مدیران نظامی دارند تیم را نابود می کنند. شغیعی عزیز بدان که ما طرفدارا پشتت ایستا ده ایم و این پول حق شماست و بگیرید. نوش جانتان.
زنده باد تیراختور زنده باد شفیعی و مرگ بر عباسی
عباسی هرچه سریعتر باید تیراختور را ترک کند
حامد
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۱:۵۴
خبر خوبیه، اما بازی ندادن به مهرداد و سامان خیلی عصبی م کرده
مهدی
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۲۰
حالا یک باشگاه درست عمل می کنه شما هم هی ایراد بگیرد نه مثل باشگاه استقلال باشه که هر چی کرار بگه هیچ کار نکنه و بعدشم بیاد تمرینات هیچ اتفاقی نیوفته ترکتور جای این حرف ها نیست باید سرشو بندازه پایین بازیشو بکنه مطمین باشید اگه پولی در باشگاه باشه به این بازیکن و بازیکن های دیگه پرداخت خواهد شد فعلا ترکتور پول نداره همه دیگه این رو می دوند این رو بازیکن ها بهتر از همه می دوند باید کمی صبر کنند حتما پولشون پرداخت خواهد شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر